Kultúra

Známe muzikálové hviezdy u našich susedov: V Smižanoch si prídu na svoje milovníci hudby

Zážitok plný emócií, mágiu filmovej hudby a nezabudnuteľné svetové melódie prinesú k našim susedom už onedlho Mirka Partlová a Ján Slezák.

Ilustračný obrázok k článku Známe muzikálové hviezdy u našich susedov: V Smižanoch si prídu na svoje milovníci hudby
Zdroj: TASR

V susedných Smižanoch si prídu už o niekoľko dní na svoje všetci milovníci hudby. Do miestneho kultúrneho domu zavítajú exkluzívni hostia.

Podujatie pod názvom Magická filmová hudba sa bude konať 22. novembra o 19:00 hod.

Tešiť sa môžete na jedinečné hudobné predstavenie mladých slovenských umelcov v rytme profesionálnej 9-člennej kapely so speváckymi hviezdami.

Pozvanie prijali muzikálové hviezdy Mirka Partlová a Ján Slezák a spolu s mini orchester Strings Band a Rock Band, ktorí hostí prevedú jedinečným hudobným predstavením, kde si prídu na svoje fanúšikovia všetkých žánrov. Prinesú na pódium zážitok plný emócií, mágiu filmovej hudby a nezabudnuteľných svetovo známych melódií.

Zažijete „príbeh“ lásky z Hriešneho tanca a Pretty woman, explóziu dramatických scén z Armagedonu, piano sólo Amelie z Montmartru, ľadové kráľovstvo Frozen, slávny soundtrack od Hansa Zimmera v oscarovom filme Gladiátor, či dychberúci song Show must go on od Queenu a ďalšie už pripravované novinky, ako duet z The greatest showman, či Star is born.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

Vedeli ste? V Spišskej si môžete zaspomínať na minulé časy prostredníctvom výstavy, ktorá sa koná v Multi centre. Kliknite na galériu.

Zachytené objektívom: Takéto retro kúsky môžete vidieť v Spišskej
35
Galéria

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie