JAB Rôzne

Zisťovali sme na novoveskom kúpalisku: Otázka, ktorá zaujíma nemálo milovníkov kúpania

Obrátili sme sa na kúpalisko v Spišskej s otázkou, ktorá zaiste zaujíma nejedného milovníka vodných radovánok. Ak sa medzi nich radíte, nenechajte si ujsť nasledujúce riadky.

Ilustračný obrázok k článku Zisťovali sme na novoveskom  kúpalisku: Otázka, ktorá zaujíma nemálo milovníkov kúpania
Zdroj: TASR

Tohtoročnú sezónu odštartovalo letnú kúpalisko v Spišskej Novej Vsi 28. júna a to aj s novinkami v podobe zábavného parku Bavendo s nafukovacími atrakciami pre deti či mini detským ihriskom s pieskoviskom, hojdačkami, šmýkačkou aj detským domčekom.

Letné prázdniny sa však pomaly ale isto chýlia ku svojmu koncu a aj samotné leto sa prehuplo do svojej záverečnej fázy. A preto redakcia spravodajského portálu Spišská 24 zisťovala, dokedy vlastne plánujú nechať otvorené brány novoveského kúpaliska.

„Sezónu plánujeme ukončiť na letnom kúpalisku dňa 2. septembra 2019,“ uviedol riaditeľ STEZ-u Vladimír Hovaňák.

Tohtoročná sezóna podľa slov riaditeľa zatiaľ nevychádza podľa predstáv, za čo môže viac daždivejších dní. V rekordný deň z pohľadu návštevnosti prišlo na kúpalisko 1 700 návštevníkov.

Kúpalisko čaká na jeseň fóliovanie detských bazénov, ktoré zabezpečí lepšiu bezpečnosť, hygienu aj estetickú kvalitu priestorov využívaných deťmi.

Ako iste viete, za sebou máme tradičné podujatie Dni mesta. Zábery z neho nájdete v priloženej galérii.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

FOTOREPORTÁŽ: V Spišskej sa počas dvoch dní konalo tradičné podujatie
36
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie