Krimi

ZÁBERY z vážnej nehody na Spiši: Auto vrazilo do stromu, štyria zranení!

Nešťastné predbiehanie neďaleko Spišskej Novej Vsi sa skončilo nehodou s niekoľkými zranenými. Policajti opisujú, čo sa na mieste stalo.

Ilustračný obrázok k článku ZÁBERY z vážnej nehody na Spiši: Auto vrazilo do stromu, štyria zranení!
Zdroj: Policajný zbor SR

Medzi obcami Iliašovce a Smižany v okrese Spišská Nová Ves došlo v stredu večer (4. 11.) k dopravnej nehode, ktorá si vyžiadala zranenia štyroch osôb. Informujú o tom policajti na sociálnej sieti.

Ako opisujú, 39-ročný muž z okresu Spišská Nová Ves viedol osobné motorové vozidlo v smere na obec Smižany. Pri predchádzaní pred ním idúceho motorového vozidla, pravdepodobne v dôsledku neprispôsobenia rýchlosti jazdy a svojim schopnostiam, dostal na mokrej vozovke šmyk. V protismernej časti vozovky tak zišiel z cesty do priekopy, kde prednou časťou vozidla narazil do stromu.

V dôsledku dopravnej nehody utrpeli vodič a jeden spolujazdec ťažký úraz, dvaja spolujazdci ľahký a jeden spolujazdec zranenie neutrpel. Vodič bol po nehode podľa polície podrobený dychovej skúške s negatívnym výsledkom.

„Z dôvodu spôsobených zranení bol spisový materiál odstúpený na odbor kriminálnej polície Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Spišskej Novej Vsi. Dopravná nehoda je v štádiu šetrenia,“ dodáva polícia.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

FOTO: Vážna nehoda na Spiši
5
Galéria
Zdroj: Policajný zbor SR
Zdroj: TASR

Najčítanejšie