Iné športy

Vynikajúci úspech mladých volejbalistiek: Po semifinálom turnaji postúpili do finále M - SR

Po 2 víťazstvách na semifinálovom turnaji v Pezinku, postúpili staršie žiačky zo Spišskej Novej Vsi do finále M-SR, ktoré bude už o pár dní v Žiline.

Ilustračný obrázok k článku Vynikajúci úspech mladých volejbalistiek: Po semifinálom turnaji postúpili do finále M - SR
Zdroj: VK SNV

Na staršie žiačky zo Spišskej Novej Vsi čakal počas uplynulej soboty semifinálový turnaj, kde si zmerali sily s Levicami a Pezinkom. Mladé volejbalistky nič nenechali na náhodu a súperky zvládli v oboch prípadoch na výbornú, čím si zabezpečili postup do finálovej časti na majstrovstvách Slovenska.

„Splnili sme si predsezónny cieľ a postúpili sme v Pezinku do finálovej časti Majstrovstiev Slovenska vo volejbale starších žiačok, ktoré sa bude hrať v dňoch 17. až 19. mája v Žiline. Na jasnom a presvedčivom víťazstve nad Levicami a Pezinkom má  podiel všetkých 11 dievčat, ktoré celú sezónu  zodpovedne pracovali na tréningoch a v zápasoch hrali na hranici svojich možností. Ďakujem aj všetkým rodičom, ktorí podporovali svoje deti a dali im priestor na sebarealizáciu v športe. Sezóna ešte nekončí a ja verím, že v Žiline neurobíme hanbu spišskonovoveskému volejbalu,“ povedal tréner starších žiačok Ladislav Ďuriško,

Zostava: Palitefková, Mizeráková, Valentová, Ďurišková, Spišská, Stašíková, libero Barabasová, striedali Hrušovská, Klingová, Ivančáková, Puškárová

  • VK SNV – Levice 3:1 (20,15,–19,18)
  • VK SNV – Pezinok 3:0 (15,12,12

Zaregistrovali ste? Počas uplynulého týždňa navštívil naše mesto predseda KSK. Zábery z jeho návštevy nájdete v priloženej galérii.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

OBRAZOM: Do Spišskej zavítal predseda KSK Rastislav Trnka
10
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie