Iné športy

Výherný volejbalový víkend: Juniorky, staršie žiačky i kadetky zdolali svojich súperov

Mladé novoveské volejbalistky absolvovali počas uplynulého víkendu ďalšie zápasy. Všetky družstvá boli úspešné. Takto si poradili so svojimi súperkami.

Ilustračný obrázok k článku Výherný volejbalový víkend: Juniorky, staršie žiačky i kadetky zdolali svojich súperov
3
Galéria
Zdroj: VK SNV

Počas uplynulého víkendu si zmerali svoje sily v ďalších zápasoch juniorky, staršie žiačky aj kadetky. Juniorky vycestovali za svojimi súperkami do Brusna, kde odohrali zápasy o piate miesto v tabuľke, čo sa im nakoniec aj podarilo. „Podali sme zodpovedný kolektívny výkon a zaslúžene doniesli domov plný počet bodov. Baby si zahrali s chuťou a uvoľnene,“ zhodnotila trénerka junioriek Lenka Mihaliková,

Základná zostava: Maťašovská, Kozaková, Kostelníková, Valkošáková, Drabiščáková, Masloviaková (libero Morihladková)

VK Brusno – VK SNV 0:3 (-17,–21,–15) a 0:3 (-17,–17,–15)

Darilo sa aj starším žiačkám, ktoré sa doma postavili proti súperkám z Prešova. „Proti Elbe si s chuťou zahrali všetky hráčky a vyskúšali si aj posty, ktoré by mohli hrať v budúcej sezóne. Čaká nás ešte veľa krokov, aby sme splnili cieľ, postup na Majstrovstvá Slovenska, preto verím, že sa nikto nezraní a udržíme si nasadenie, ktoré nás zdobilo počas posledných zápasov,“ povedal po zápasoch tréner starších žiačok Ladislav Ďuriško.

Základná zostava: Puškárová, Palitefková, Valentová, Ďurišková, Spišská, Mizeráková, libero Barabásová (stri­edali Ivančáková a Stašíková)

VK SNV – ELBA Prešov 3:1 (8,–22,12,12) a 3:0 (16,9,10)

V nedeľu prišli na rad kadetky, ktoré si taktiež doma zmerali sily s Košicami. Aj týmto dievčatám sa podarilo v oboch zápasoch skórovať.„Oba zápasy sme mali plne pod kontrolou. Košice nekládli adekvátny odpor a tak sme v pokoji mohli skúšať rôzne variácie zostavy a akcií. Gratulujem babám. Na týždeň však cestujeme na Elbu, kde už budeme musieť ukázať nejakú hernú kvalitu, takže nás čaká ťažká práca na tréningoch,“ uviedla trénerka kadetiet Natália Bodáková,

Základná zostava: Drabiščáková, Tökölyová, Masloviaková, Maťašovská, Valkošáková, Slivošová libero – Morihladková, (Puškárová)

VK SNV – Slávia TU Košice 3:0 (12,–15,–18,–15) a 3:0 (18,–18,–19,–21)

Úspešné novoveské volejbalistky nájdete aj v priloženej galérii.

Sledujte nás aj na našom Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

FOTO: Mladé, úspešné volejbalistky zo Spišskej
3
Galéria
Zdroj: VK SNV

Hl. foto: kadetky VK SNV

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie