Rôzne

Všeobecná nemocnica s poliklinikou Levoča? Zmodernizovala detskú ambulanciu

Levočská nemocnica zrealizovala modernizáciu. Informovala, že priniesla útulnejšie a modernejšie priestory pre malých pacientov a modernejšie vybavenie pre zdravotnícky personál.

Ilustračný obrázok k článku Všeobecná nemocnica s poliklinikou Levoča? Zmodernizovala detskú ambulanciu
Zdroj: Nemocnica Levoča

Všeobecná ambulancia pre deti a dorast nemocnice Levoča prešla v týchto týždňoch modernizáciou. Levočská nemocnica, člen sku­piny AGEL, dodala, že otvorila v týchto dňoc­h dvere novej am­bulancie pre de­ti a dorast, ktorú doposiaľ  pre­vádzkovala  v trochu s­tiesnených pod­mienkach pri det­skom oddelení.

Levočská nemocnica doplnila, že aby rozšírila svoju pôsobnosť, zrenovovala za účelom modernizácie a zlepšenia komfortu pre detských pacientov, ich doprovod a taktiež aj personál pôvodné priestory Imunoalergologickej ambulancie. Tie boli vynovené a zmodernizované. V rámci stavebných úprav bolo vymaľované, vymenená podlaha, vymenené boli dvere, svietidlá a interiér doplnil nový moderný nábytok. Aby sa detskí pacienti cítili príjemne na stenách ambulancie ich čakajú milé obrázky rozprávkových postavičiek.

Všeobecnú ambulanciu pre deti a dorast je možné od apríla nájsť v budove, kde sa nachádza Všeobecná ambulancia pre dospelých, hneď vedľa detského oddelenia a  ošetrovať detských pacientov denne okrem stredy (ordinuje Imunoalergologická ambulancia) bude doktorka Elena Dzurňáková. „Veľmi sa tešíme z týchto vynovených priestorov a veríme, že sa tu naši detskí pacienti budú cítiť príjemne,“ uviedla Dzurňáková.

„Všeobecná nemocnica s poliklinikou Levoča neustále investuje a snaží sa zvyšovať komfort pre všetkých svojich pacientov a veľmi nás teší, že môžeme otvoriť ďalšie zmodernizované pracovisko v našej nemocnici“ povedal na záver riaditeľ nemocnice Jozef Tekáč.

Počas ostatných dní naši čitatelia rozhodli o naj lokalite na bývanie v Spišskej. V priloženej galérii nájdete zábery práve z nej.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

FOTO: Toto miesto čitatelia zvolili za naj na bývanie v našom meste!
17
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie