Hokej

Víťazstvo aj odovzdanie pamätného dresu: Takýto bol hokejový zápas v Spišskej, FOTO

V stredu odohrali naši hokejisti ďalší dôležitý zápas tejto sezóny. Okrem úspešného duelu si jeden z hokejistov odniesol aj pamätný dres.

Ilustračný obrázok k článku Víťazstvo aj odovzdanie pamätného dresu: Takýto bol hokejový zápas v Spišskej, FOTO
4
Galéria

V stredu mala 1. hokejová liga na programe zápasy 39. kola. Naši hokejisti sa na domácom ľade stretli s Považskou Bystricou. Začiatok celého hokejového duelu však spestrilo odovzdávanie pamätného dresu jednému z hráčov Spišskej Novej Vsi.

Pred začiatkom zápasu vedenie hokejové klubu HK Spisska Nová Ves odovzdalo Michalovi Findurovi pamätný dres. Ako povedal riaditeľ hokejového klubu Peter Potenga išlo o dres s číslom 600 reprezentujúci počet zápasov ktoré “Finďo” prvej slovenskej lige odohral.

Aj keď začiatok zápasu nenaznačoval výhru, nakoniec sa naši chlapci naštartovali a tak po tretinách (1:1, 1:0, 2:0) sme sa mohli tešiť nielen z vyhratého zápasu, ale aj postupu v celkovej tabuľke na ôsme miesto, kde bola dovtedy Považská Bystrica.

Už v piatok čaká na našich hokejistov ďalší duel, v ktorom sa opäť na domácom ľade stretnú s tretím Martinom. Ani tento zápas však nebude obyčajný. Na konci tohto zápasu totižto spoznáme dvoch víťazov takzvanej Hudy tomboly, ktorí vycestujú za známym brankárom zo Spiša Júliusom Hudáčkom do Ruska.

HK Spišská Nová Ves – HK 95 Považská Bystrica 4:1

Góly: 16. L. Olejník (Zwick, Novák), 34. Polomský (Zekucia, Gerasimov), 54. Ondov (Pischalnikov, Koky), 58. Novák (Vantroba, Findura) – 2. Koleda (Pšurný).

Sledujte nás aj na našom Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

Odovzdávanie pamätného dresu pred začiatkom hokejového zápasu
4
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie