JAB Kultúra

Vítanie Nového roka aj potápanie na plavárni: Aj toto nás čaká na prelome rokov

Končí rok 2019 a začína ďalší. V Spišskej si môžete počas týždňa vychutnať viaceré podujatia. Tešiť sa môžeme na ohňostroj, ale aj divadlo či korčuľovanie.

Ilustračný obrázok k článku Vítanie Nového roka aj potápanie na plavárni: Aj toto nás čaká na prelome rokov
Zdroj: Adam Stečák

Life kouč

30. decembra 2019 o 14:00 hod., Divadlo Kontra

Chceš objaviť svoj potenciál, naprogramovať sa na úspech a pritom sa dozvedieť, ako prinútiť partnera, aby umyl riad? Príď do Kontry na stretnutie s life koučom! Wendy potrebuje pomoc. Ale aj jej terapeut! Ten stojí pred veľkou úlohou: spraviť z mladej naivky, ktorej život je jedna veľká katastrofa, úspešnú ženu.

Verejné korčuľovanie

30. decembra 2019, od 17:30hod., Zimný štadión

Predsilvestrovkský podvečer môžete stráviť aj aktívne na Zimnom štadióne v Spišskej Novej Vsi. Na svoje si prídu milovníci korčuľovania, pre ktorých bude štadión otvorený v pondelok dve hodiny.

Krásne je v Tatrách

31. decembra 2019 o 17:00 hod., Spišské divadlo

Keď sa v Tatrách náhodou stretnú mafiáni s ministrom vnútra, vzniká neuveriteľná komédia omylov.

Nenávidím

31. decembra 2019 o 17:00 hod., Divadlo Kontra

Skvelá komédia, ktorá získala Cenu Stana Radiča “Objav roka” na Kremnických Gagoch. V posledný deň v roku si môžete vypočuť intímnu spoveď Adama Mňaučiaka, frustrovaného inteligenta – lúzra, v tragikomickej monodráme Marka Koterského, poľského špecialistu na šibeničný humor, ostrú satiru a výstižnú kritiku našej každodennosti.

Nový rok 2020

1. januára 2020 o 17:00hod., Radničné námestie

Novoročné stretnutie občanov mesta sa bude konať pred budovou Radnice. Tešiť sa môžete kultúrny program aj novoročný ohňostroj.

Ľadové kráľovstvo 2

2. januára 2020 o 10:00 hod., kino Mier

Prečo sa Elsa narodila s magickými schopnosťami? Odpoveď na túto otázku ju láka, zároveň však ohrozuje jej kráľovstvo. Spolu s Annou, Kristoffom, Olafom a Svenom sa vydávajú na pozoruhodnú a nebezpečnú cestu. Vo filme Ľadové kráľovstvo sa Elza obávala, či jej schopnosti nie sú pre svet príliš mocné a nebezpečné. V Ľadovom kráľovstve 2 musí dúfať, že sú dostatočné.

Zimný ZOO krúžok

3. januára 2020 od 9:00 hod., Pavilón Aquaterra, ZOO SNV

ZOO Spišská Nová Ves pripravila zimný zoo krúžok, kde budú pre deti pripravené zaujímavé aktivity, napr. budú zhotovovať vtáčie kŕmidlá, rozprávať sa o zvieratkách a hrať náučnú hru „Kúpili sme ZOO“.

Žena v čiernom

3. januára 2020 o 19:00 hod., Divadlo Kontra

Brilantný viktoriánsky thriller s atmosférou, ktorá zhustne tak, až sa bude dať krájať. Megaúspešný svetový titul z West Endu. Mrazivý príbeh mladého londýnskeho advokáta Arthura Kippsa, ktorý prichádza do odľahlého sídla na Úhorných močariskách. Tajomný a znepokojivý dej vás doslova priklincuje k sedadlám!

Poznaj svet ticha

4. januára 2020 od 9:00, Krytá plaváreň

Ak máte ako jedno zo svojich predsavzatí vyskúšať niečo nové – výnimočné tak môžete v prvú januárovú sobotu prísť na mestskú plaváreň a vyskúšať si čaro potápania.

Maskovaní špióni

4. a 5. januára o 17:00 hod., kino Mier

Superšpión Lance Sterling a vynálezca Walter Beckett sú totálnymi protikladmi. Lance je kultivovaný, elegantný a nonšalantný. Zatiaľ čo Walter … nie. Ale keď nečakané udalosti všetko zmenia, je táto nepravdepodobná dvojica nútená sa spojiť na veľkú misiu, ktorá vyžaduje neuveriteľné maskovanie – premenu Lanca na statočného, divokého, odvážneho… holuba. Walter a Lance spolu musia pracovať ako tím, alebo sa celý svet ocitne v nebezpečí.

Šťastný nový rok

4. a 5. januára o 19:00 hod., kino Mier

Vianočná romantická komédia v réžii Jakuba Kronera s výnimočným hereckým obsadením, natočená v zimnom prostredí Vysokých Tatier. Scenár filmu sa začína pár dní pred Vianocami a končí na Nový rok a cez množstvo komických, ale i romantických situácií ukazuje, že láska má veľa podôb, ale nakoniec si každého nájde.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie