Víkendové tipy: Čo by ste nemali zmeškať v Spišskej?

Vyselektovali sme niekoľko tipov na akcie, ktoré by ste podľa nás nemali zmeškať počas tohto víkendu v našom meste. Tu sú...

Jana Buvalová
Ilustračný obrázok k článku Víkendové tipy: Čo by ste nemali zmeškať v Spišskej?
Zdroj: Dnes24.sk

Psie veličenstvo

9. marca 2019 o 17:00, kino Mier

Rex je najobľúbenejším psíkom v britskom kráľovskom paláci. Jedného dňa sa však stratí jeho psia láska. Rozhodne sa preto, že ju nájde a privedie naspäť. Opúšťa bezpečné zázemie kráľovských komnát a vydáva sa na dobrodružnú cestu . Za bránami paláca je život, ktorý dovtedy nepoznal.

Latino tančiareň

9. marca 2019 od 20:00, Sotto Ristorante Italiano

Tanečná škola La Sonrisa pozýva všetkých milovníkov latino rytmov na večernú latino tančiareň. Príďte si vychutnať horúcu tanečnú atmosféru a zrelaxovať pri krásnych latino rytmoch.

Medovníková slávnosť

10. marca 2019 o 16:00, podkrovie Domu Matice slovenskej

Bábkové divadlo spod Spišského hradu pripravilo pre všetky deti a ich rodičov oslavu svojich 25. narodenín. Tešiť sa môžete na medovníčky, hry, rozprávky, výstavu aj dobrú zábavu.

Verejné korčuľovanie

10. marca 2019 od 17:30, zimný štadión

Počas víkendu môžete zrelaxovať aj aktívne a stráviť dve hodinky na zimnom štadióne v Spišskej Novej Vsi pri korčuľovaní. Zimný štadión bude pre priaznivcov tohto zimného športu otvorený v nedeľu podvečer.

Je mi fajn, s .r. o.

10. marca 2019 o 19:00, kino Mier

Monique vedie spoločenstvo Emauzy blízko mestečka Pau, kde zamestnáva ľudí, ktorí sa dostali na dno a dostávajú novú šancu. Po rokoch sa z ničoho nič vráti jej brat Jacques – ľahtikársky darmožráč, ktorého zaujíma len jediné: ako zbohatnúť. Takže skôr, ako o rodinné stretnutie, tu pôjde o stret dvoch odlišných svetov.

Sledujte nás aj na našom Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

Počas týždňa si užili naši najmenší aj karneval na ľade. Zábery z neho nájdete v priloženej galérii.

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk