VOCH Rôzne Správy

Víkend v Spišskej? Cestovateľské kino, korčuľovanie i akcia venovaná k dňu žien

Počas víkendu vás čaká niekoľko zaujímavých podujatí. Pripravili sme pre vás niektoré z nich. Toto je náš výber.

Ilustračný obrázok k článku Víkend v Spišskej? Cestovateľské kino, korčuľovanie i akcia venovaná k dňu žien
Zdroj: pixabay.com

Vpred

7. a 8. 3. 2020 o 17:00 hod., Kino Mier

Animovaná rozprávka Vpred nás zavedie do sveta fantázie. Predstavia sa v nej dvaja elfskí teenageri, ktorí sa vydajú na pozoruhodnú výpravu, aby zistili, či vo svete zostalo aspoň kúsok mágie.

20. výročie The Colt

7. 3. 2020 o 19:00 hod., koncertná sieň Reduty

Koncert známej spišskonovoveskej kapely The Colt pri príležitosti 20. výročia založenia skupiny. Hostia: Gympleři zo Vsetína a Michaela Regecová .

Marie Jones: DAVEY BY TO TAK CHCEL

7. 3. 2020 o 19:00 hod., Divadlo Kontra, Zimná 68

Čierna komédia o dvoch opatrovateľkách, ktoré vedia odolať všetkému, okrem pokušeniu a malých rozhodnutiach, ktoré majú veľké následky. Prvé uvedenie na Slovensku od autorky mega úspešného titulu „Kamene vo vreckách“, ktorý sa hral v Kontre viac ako 10 rokov.

Dve ženy pripravené na nový 8 hodinový deň v práci. 84 ročný muž, ktorý si nebude môcť vybrať penziu. Vražedný nápad. Musíš určite vidieť!

Dni krásy

8. 3. 2020, OC Madaras

Pri príležitosti Medzinárodného dňa žien pripravilo obchodné centrum Madaras zaujímavé výhodné ponuky na nákup.

Verejné korčuľovanie

8. 3. 2020 o 17:30 hod., Zimný štadión

Príďte si cez víkend zakorčuľovať na Zimný štadión v SNV. Hlavná plocha – v nedeľu v čase 17:30 – 19:30. Vstupné: 2 €. Rozpis verejného korčuľovania má len informatívny charakter, môže sa zmeniť z dôvodu konania hokejového zápasu.

Cestovateľský festival Cestou necestou

8. 3. 2020 o 17:00 – 20:00 hod., Broadway pub & music venue, Zimná 42

Cestovateľský festival Cestou necestou prvý krát v priestoroch Broadway Pubu v Spišskej novej Vsi. Dozviete sa ako sa cestuje po Indii a nádherných Andamanských ostrovoch a Filip vás rozosmeje svojimi brutálne úprimnými a vtipnými zážitkami z Thajska.

  • 17:00 Gabo Antal: Čarovná India – cestovateľský masochizmus alebo dokonalá destinácia?

Keď sa Gabo ako fotograf rozhodoval, ktorú krajinu navštívi po troch mesiacoch na Islande, tak si väčší kontrast nemohol ani vybrať. Z nádhernej prírody Islandu, kde vodu mohol piť priamo z vodopádu, sa ocitol v Dillí, kde pre smog nevidel slnko niekoľko dní. Porozpráva vám o svojej šesťtýždennej ceste bláznivou Indiou, kde vlakom prejdete za 2 eurá 900 kilometrov a nikdy na tú jazdu nezabudnete a kde aj tofu môže chutiť ako jedlo. Predstaví vám mestá Radžastánu, pláže Goi, kanále úžasnej Keraly a navštívite aj zatiaľ neobjavený raj na zemi – Andamanské ostrovy.

  • 18:15 Filip Lehotský: „Jánošík“ na úteku v Thajsku

Za koľko predá thajská mama svojho syna gayovi? Čo si predstavujú mnísi, aby odolali prostitútkam? Naozaj Thajčanky vedia strieľať pingpongové loptičky vagínou? Koľko zarobí 10-ročný boxer za jeden zápas? Filip Jánošík opäť mapuje a spoznáva krajinu svojským spôsobom. Práve v Thajsku trávi 5 týždňov, počas ktorých žil s mníchmi v kláštore, 4 hodiny denne trénoval muay thai s domácimi boxermi a zistil, že Bangkok je naozaj mesto hriechu. Ak Coronavirus dopraje, Filip sa vráti o všetkom porozprávať a… ako vždy… nevynechá nič. Jeden z najvtipnejších prezentujúcich nenechá ani jedno oko suché!

Počas víkendu sa môžete vybrať aj na nákupy, ale váš nákupný košík by nemal skončiť v rieke ako nižšie na fotkách.

Nákupný vozík v rieke Hornád
5
Galéria
Foto: Jana Buvalová

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie