Jana Buvalová Rôzne

Vianočný trh v Spišskej? Tešiť sa môžeme na lampiónový sprievod aj videomaping

Vianočný trh v Spišskej sa bude konať aj tento rok. Prinášame vám o ňom zaujímavé informácie, ktoré zaiste potešia mnohých milovníkov trhovej atmosféry.

Ilustračný obrázok k článku Vianočný trh v Spišskej? Tešiť sa môžeme na lampiónový sprievod aj videomaping
Zdroj: Dnes24.sk

Najkrajšie sviatky roka sa pomaly blížia. Pred dlho očakávanými Vianocami sa bude konať, tak ako každý rok, v Spišskej Novej Vsi aj Vianočný trh. Pôjde už o 29. ročník tohto tradičného podujatia. Termín konania trhu je už známy a môžete si ho značiť do kalendárov.

Vianočný trh v Spišskej Novej Vsi sa bude konať 13. až 15. decembra 2019.

Stánky s rôznym druhom tovaru, chutné jedlá či nápoje a predovšetkým vianočná atmosféra zlákajú nejedného Novovešťana. Počas troch dní budeme môcť nakúpiť vianočné darčeky aj sa zabaviť. Predaj sa uskutoční tradične na pešej zóne Letnej ulice od Reduty až po veľkú križovatku.

Tento rok nás čakajú počas Vianočného trhu aj novinky. V piatok 13. decembra to bude lampiónový sprievod pre občanov mesta. Zraz bude pred evanjelickým kostolom o 18:00 hod. Jedinečné videomappingy Nano Vj’s Vanoce 2019 a 750 Svetelných rokov sa budú premietať na fasáde evanjelického kostola v čase 18:30 do 22:00.

V sobotu 14. decembra sa návštevníci trhu môžu zase tešiť na ponuku zabíjačkových špecialít, či dokonca ukážku mäsiarskeho remesla. Profesionáli o 11:00 hod. v stánku pri Provinčnom dome predvedú aj rozrábku bravčovej polovice.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

Atmosféru 28. ročníka Vianočného trhu si môžete pripomenúť prostredníctvom priloženej galérie.

FOTOREPORTÁŽ: V našom meste sa už rozbehol 28. Vianočný trh
32
Galéria

Hl. foto: archívne

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie