Veľký rozpis ku komunálnym voľbám: PREHĽAD okrskov a miestností v Spišskej

Už o pár týždňov si v Spišskej budeme voliť primátora i mestských poslancov. Prinášame vám veľký prehľad volebných okrskov a miestností.

Jana Buvalová
Ilustračný obrázok k článku Veľký rozpis ku komunálnym voľbám: PREHĽAD okrskov a miestností v Spišskej
Zdroj: TASR

V sobotu 10. novembra si aj v našom meste budeme voliť primátora i mestských poslancov. Ak sa zamýšľate vydať k volebnej urne, pozrite si vopred prehľad, kto kde v Spišskej bude môcť voliť.

Územné vymedzenie volebných okrskov v meste Spišská Nová Ves pre voľby do orgánov samosprávy obcí:

VOLEBNÝ OBVOD ČÍSLO 1

Okrsok číslo 1 – Požiarna zbrojnica, Hnilecká cesta 13

Miestna časť Novoveská Huta – Bronzová, Dúhová, Hnilecká cesta, Horská, Jasná, Kvetná, Lúčna, Medená, Novoveská cesta, Poľná, Rudná, Rybničná, Sádrovcová, Slnečná, Snežná, Stražanská, Tichá, Záhradná, Železná

Okrsok číslo 2 – Penzión Nemo, Pohronská 2

Čergovská, Detvianska, Dunajská, Gemerská, Inovecká, Karpatská, Kysucká, Laborecká, Liptovská, Magurská, Muránska, Nitrianska, Oravská, Pieninská, Podunajská, Pohronská, Považská, Predná Huta, Rajecká, Spišská, Šarišská, Tatranská, Trenčianska, Trnavská, Turčianska, Zemplínska

Okrsok číslo 3 – Základná škola, Lipová 13

Brezová 15,16,17, Brezová 32, Gaštanová, Kamenný obrázok, Topoľová, Vyšný Hámor

Okrsok číslo 4 – Základná škola, Lipová 13

Brezová 18,19,20,21,2­2,23,24,25,26,27,28,29,3­0,31 37, 38, Lipová

Okrsok číslo 5 – Gymnázium, Javorová 16

Brezová 1,2,3,4,5,6,7­,8,9,10,11,12,13,14, Dubová, Podskala, Tepličská cesta

Okrsok číslo 6 – Gymnázium, Javorová 16

Agátová, Hájik, Javorová, Pod Tepličkou, Sadová

Okrsok číslo 7 – SOŠ ekonomická, Stojan 1

A. Mickiewicza, E.M. Šoltésovej, Elektrárenská 6–8, J. Bottu, Kalinčiaka, M. Gorkého, Malá, Stojan, Za Hornádom

Okrsok číslo 8 – SOŠ ekonomická, Stojan 1

Borodáčová, Borovského, F. Hečku, F.Urbánka, I. Stodolu, Kukučínová, Lesná, Obrancov mieru, Paláriková, Potočná, R.Jašíka, S. Tomášika, Tajovského, Tehelná

Okrsok číslo 9 – Základná škola, Komenského 2

J. Wolkera 9,11,13,15,17­,19,21,23, J. Wolkera 14,16,18,20,22,24

Okrsok číslo 10 – Základná škola, Komenského 2

J. Matušku, Štúrovo nábrežie 15,16,17,18,19,20, Trieda 1. mája 1,3,5,7,9,11,­13,15,17,19

Okrsok číslo 11 – Základná škola, Komenského 2

Komenského, Štúrovo nábrežie 1,2,3,4,5,6,7

Okrsok číslo 12 – Základná škola, Z. Nejedlého 2

J. Wolkera 26,28,30,32,34, 41 , P. Jilemnického 1,3,5,7,9,11,­13,15,17,19

Okrsok číslo 13 – Základná škola, Z. Nejedlého 2

P. Jilemnického 4,6,21, Trieda 1. mája 2,4,6,8,10,12, 21, 23,25,27,29,3­1,33,35

Okrsok číslo 14 – Základná škola, Z. Nejedlého 2

Bezručova, J. Wolkera 33,35,37,39, Trieda 1. mája 37,39,41,43,4­5,47,49,51, Z. Nejedlého

Okrsok číslo 15 – Základná škola, Z. Nejedlého 2

Krčméryho, Trieda 1. mája 14,16,18,20,2­2,24,26, 53,55,57,59,61,63

Okrsok číslo 16 – Základná škola, Z. Nejedlého 2

J. Wolkera 25, 27, 29, 31, Štúrovo nábrežie 9,10,11,12,13,14

Okrsok číslo 17 – Základná škola, Nad Medzou 1

Hurbanova, J. Čajaka, J. Fándlyho, J. Kostru, J. Wolkera (rodinné domy) 1,2,3,4,5,6,7­,8,10,12, Jedľová, Letecká, Limbová, S. Chalupku, Slobody, Šestnástka, T. Vansovej, V. Nezvala, Za Šestnástkou, Záborského

VOLEBNÝ OBVOD ČÍSLO 2

Okrsok číslo 18 – Základná škola, Nad Medzou 1

B. Němcovej, Duklianska 1 – 49, Hviezdoslavova 16 – 51, Chrapčiakova, Ing. Rojkoviča, Ing. Straku, J. Fabiniho, Krížova, Medza, Nábrežie Hornádu, Nad Medzou, Námestie SNP, Odborárov, Orlia, Pri Vyšnej Hati, Sládkovičova, Slnečné nábrežie, Stará cesta, Starosaská, Vajanského

Okrsok číslo 19 – Základná škola, Ing. O. Kožucha 11

Brusník, Čsl, armády, Drevárska, Elektrárenská 1 – 5, Ing. O. Kožucha , J. Hanulu, Mlynská, Rázusová, Škultétyho

Okrsok číslo 20 – Základná škola, Ing. O. Kožucha 11

Banícka, Fraňa Kráľa, I. Krasku, Konrádová, Námestie Iglovia, Rybárska Zábojského, Zvonárska

Okrsok číslo 21 – Hotelová akadémia, Radničné námestie 1

Radničné námestie a voliči s trvalým pobytom, Spišská Nová Ves, Zimná

Okrsok číslo 22 – Základná škola, Levočská 11

J. C. Hronského, Jesenského, Kollárová (rodinné domy), Mišíková, Mudroňova, Puškinova, Slovenská (rodinné domy 1 – 57), Slovenská (bloky 2 – 42), Svätoplukova, Tolstého, Železničná

Okrsok číslo 23 – Základná škola, Levočská 11

Koceľova, Kollárova (bloky1 – 12), Letná, Markušovská cesta, Rastislavova, Štefánikovo námestie

Okrsok číslo 24 – Technická akadémia, Hviezdoslavova 6

Gorazdova, Hviezdoslavova 1 – 5, Levočská (rodinné domy), Slovenská (bloky 44 –56)

Okrsok číslo 25 – Technická akadémia, Hviezdoslavova 6

Astrová, Bernoláková, Česká, Filínskeho cesta, Harichovský chodník, J. Hollého, J. I. Bajzu, Jána Jánskeho, Kmeťova, Kuzmányho, Ľaliová, Levočská (bloky 4 – 22), Moravská, Narcisová, Nezábudková, Púpavová, Radlinského, Školská

Okrsok číslo 26 – Základná škola, Hutnícka 16

Hutnícka

Okrsok číslo 27 – Základná škola, Hutnícka 16

Duklianska 50, 52, 54, 56, 58, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 75, Hrnčiarska, Kováčska, Zámočnícka

Okrsok číslo 28 – Základná škola, Hutnícka 16

Kamenárska, Stolárska, Strojnícka

Okrsok číslo 29 – Základná škola, Hutnícka 16

Kolárska, Tkáčska

Sledujte nás aj na našom Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk