Miroslav Pomajdík Krimi

V Spišskej Novej Vsi došlo k ozbrojenému prepadu: Lupič mal vulgárny jazyk a v ruke pištoľ

Krušné chvíle v herni v Spišskej Novej Vsi. Počas prevádzkových hodín došlo dnes krátko po polnoci k lúpežnému prepadnutiu. Podľa polície neznámy páchateľ pravdepodobne s kuklou a kapucňou na hlave a s pištoľou v ruke podišiel ku krupiérovi (25) a žiadal vydanie tržby.

Ilustračný obrázok k článku V Spišskej Novej Vsi došlo k ozbrojenému prepadu: Lupič mal vulgárny jazyk a v ruke pištoľ
Zdroj: Policajný zbor SR

Podľa polície sa v herni nachádzalo 5 osôb, ktoré za použitia vulgarizmov vyzval, aby boli ticho. „Pod hrozbou použitia zbrane žiadal od zamestnanca vydanie finančnej hotovosti, ktorý mu v obave o svoj život a zdravie vydal finančnú hotovosť viac ako 1 300 eur,“ uviedla košická krajská policajná hovorkyňa Jana Mésarová.

Polícia začala trestné stíhanie pre zločin lúpeže v súbehu s prečinom výtržníctva. Na mieste činu zasahovalo viacero policajných zložiek. Kriminalistický technik zaistil viacero stôp, ktoré budú predmetom expertízneho skúmania.

Polícia žiada verejnosť, aby akékoľvek informácie, ktoré by polícii pomohli objasniť tento zločin, oznámili na ktoromkoľvek útvare PZ, resp. na známom bezplatnom telefónnom čísle 158. Policajti zároveň hľadajú podozrivého muža na fotkách.

Muži zákona hľadajú podozrivého z prepadnutia herne
6
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie