Jaroslav Múdry Hokej

V sobotu prehra, v odvete víťazstvo

Tatranskí vlci sa po dlhej dobe opäť predstavili svojim fanúšikom. V dvojzápase play - out mládežníckej hokejovej ligy privítali juniorov Dinama Minsk. A kým v sobotu tesne prehrali, nedeľná odveta im vyšla dokonale.

Po tesnej prehre v sobotu sa vlci do svojho súpera v nedeľu pustili bez rešpektu. Ich prvé dve rany znamenali zásah do čierneho a keď v 14.minúte zvyšoval Belluš už na 3 –0, fanúšikovia i samotní hráči začali veriť, že dnes večer ostanú body v domácej nore. Vlci predvádzali rýchly kombinačný hokej, Belluš svojim druhým gólom zvyšoval už na 4 –0 a keď Šaršok v 33.minúte zakončil peknú kombináciu, hostia boli zrelí na uterák. Následne sa domáci stiahli do rozumnej defenzívy a hoci hostia dvakrát skórovali, juniori popradského leva si víťazstvo vziať nedali.

sobota 24.3.2012, 17:00 Tatranskí Vlci 3

Dinamo Šinnik Bobrujsk (JUN Dinama Minsk) 4

Tretiny: 1:1, 0:1, 2:2, Góly: 5. Jank (Malec, Mráz), 44. Kuřítko (Malec), 57. Šulák (Chalupa) – 17. Agejenko (Makrickij, Nevzorov), 30. Andrejčikov (Parfejevec, Agejenko), 43. Chuzejev (Kotkovec, Chvoščinskij), 53. Elisejenko (Levko, Zozon). Vylúčenia: 7:7 na 2 min. Presilovky: 1:2. Oslabenia: 0:0. Strely na bránku: 32:25. Rozhodcovia: Ansons – Snášel, P. Korba. Diváci: 1023.

nedeľa 25.3.2012, 17:00 Tatranskí Vlci 5

Dinamo Šinnik Bobrujsk (JUN Dinama Minsk) 2

Tretiny: 3:0, 2:1, 0:1, Góly: 1. Ježek (Nedvěd), 2. Lintemer (Šaršok), 14. Belluš (Ježek), 26. Belluš, 33. Šaršok (Mikyska) – 33. Elisejenko, 47. Levko (Samochin) Vylúčenia: 7:4 na 2 min. navyše Sýkora a Pečurov 5 + DKZ Presilovky: 0:0 . Oslabenia: 0:0. Strely na bránku: 19:41 . Rozhodcovia: Ansons – Snášel, Rovenský. Diváci: 1018.

**Martin Belluš **(Tatranskí vlci) : //„Dnes sme konečne zahrali tak ako sme si predstavovali­.Výborne sme korčuľovali, padalo nám to do brány, skvelo zachytal brankár. Mňa osobne teší, že som dal dva góly s Ježkom a Csányim sa mi hralo veľmi dobre. podstatná je úspech tímu pre ďalšie zápasy“ //