JAB Rôzne

V centre Spišskej hučali motory silných strojov: Motorkári ukončili svoju sezónu, FOTO

Námestie v Spišskej Novej Vsi obsadili dvojkolesové tátoše z celého Spiša. Desiatky motorkárov sa vydali na poslednú spoločnú jazdu.

Ilustračný obrázok k článku V centre Spišskej hučali motory silných strojov: Motorkári ukončili svoju sezónu, FOTO
18
Galéria

Vietor vo vlasoch, dobrá partia či voľnosť. To sú časté dôvody, pre ktoré si ľudia zvyknú zvoliť za svoje hobby práve jazdu na motorke. Tento koníček sa evidentne z roka na rok rozrastá, čo je vidieť hlavne na spoločných jazdách motorkárov.

Spoločné odštartovanie či ukončenie motorkárskej sezóny sa stalo tradíciou aj v našom meste. Niekoľko desiatok majiteľov dvojkolesových tátošov sa zišlo pred pár dňami aj na námestí v Spišskej Novej Vsi, aby absolvovalo tradičnú poslednú spoločnú jazdu tejto sezóny.

Na poslednú jazdu podľa slov podpredsedu OZ Motorkári Spiša Františka Hamráka vyrazili spoločne nielen Spišiaci, a to priamo z nášho mesta, ale aj motorkári z Prešova a Košíc.

Spoločné záverečné posedenie si veľká „motorkárska rodina“ užila v Ždiari, kde ich čakalo aj občerstvenie. Do pelotónu motorkárov sa zaradili aj primátor Spišskej Novej Vsi Pavol Bečarik a prvý zástupca primátora Ján Volný.

Ako to vyzeralo nedávno na našom námestí si môžete pozrieť aj v priloženej galérii.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

OBRAZOM: Motorkári ukončili tohtoročnú sezónu spoločnou jazdou
18
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie