Úspešný zápas našich hokejistov: Takto sa im darilo v Skalici

Povianočný hokej čakal vo štvrtok aj novoveských hokejistov. Tí si v ďalšom kole 1. hokejovej ligy zmerali sily so Skalicou.

Ilustračný obrázok k článku Úspešný zápas našich hokejistov: Takto sa im darilo v Skalici

Po krátkej vianočnej prestávke mala prvá hokejová liga vo štvrtok na programe zápasy 32. kola. Naši hokejisti vycestovali za svojimi súpermi do Skalice, kde si po posledných troch prehratých zápasoch s Michalovcami, Trnavou a Martinom, napravili chuť a domov sa po tretinách (0:1, 1:1, 0:0) vracali s troma bodmi.

Posledný tohtoročný zápas si budú môcť fanúšikovia hokeja vychutnať už v sobotu na zimnom štadióne v Spišskej Novej Vsi, kedy budeme hostiť Nové Zámky. Prvý novoročný zápas čaká našich chlapcov v piatok 4. januára, kedy si na domácom ľade strihnú východniarske derby s Prešovom.

HK Skalica – HK Spišská Nová Ves 1:2

Góly: 25. A. Kotzman (Janáč, Pač) – 18. D. Mikula (Zekucia, Pishchalnikov), 23. Findura (L.Olejník, Vantroba).

Sledujte nás aj na našom Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

Pred sviatkami ste mohli stretnúť otužilcov zo Spiša na vskutku netradičnom mieste. Aké miesto si na svoje hobby vybrali si môžete pozrieť v priloženej galérii.

Čo sa to dialo pred supermarketom v Spišskej? Ľudí upútal netradičný výjav!