Rôzne

Udalosť roka sa nezadržateľne blíži: Prinášame vám prvé info k Spišskému trhu

Spišské trhy neodmysliteľne patria k letu a k nášmu mestu. Aj tento rok nás čakajú štyri dni plné zábavy, atrakcií či dobrého jedla. Tu sú prvé info.

Ilustračný obrázok k článku Udalosť roka sa nezadržateľne blíži: Prinášame vám prvé info k Spišskému trhu
Zdroj: Dnes24.sk

Jedným z tradičných podujatí v Spišskej Novej Vsi, bez ktorého si júl mnohí ani nevieme predstaviť, je Spišský trh. A tešiť sa naň môžeme aj tento rok. Už o niekoľko týždňov sa centrum nášho mesta zaplní stánkami, rôznymi atrakciami či umelcami zo Slovenska aj zahraničia.

64. ročník Spišského trhu sa uskutoční od 18. do 21. júla 2019.

Spišský trh bude prebiehať na Letnej, Zimnej, Školskej, Elekrárenskej ulici, Radničnom a Štefánikovom námestí, ako aj na ulici Ing. O. Kožucha. Nebudú chýbať stánky so spotrebným tovarom či občerstvením.

Návštevníci sa podľa slov kompetentných môžu tešiť na zábavné atrakcie pre rôzne vekové kategórie – od nafukovacích atrakcií pre najmenších až po adrenalínové. Tohtoročnou novinkou bude ruské kolo vysoké 30 metrov. Súčasťou Spišského trhu bude už tradične aj kultúrny program a slávnostné otvorenie, ktoré sa bude konať v piatok 19. júla o 18:00 na hlavnom pódiu.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

Ako to vyzerala počas Spišského trhu minulý rok si môžete pozrieť v priloženej galérii.

Veľká FOTOGALÉRIA: Zábery zo Spišského trhu 2018
24
Galéria

Hl. foto: archívne

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie