Aktualizované Barbara Dallosová Krimi

Tragická nehoda na Spiši: Motorkár nemal šancu, zraneniam na mieste podľahol

Motorkár predbiehal iných motorkárov, zrejme ale nezvládol riadenie a nehoda skončila tragicky.

Ilustračný obrázok k článku Tragická nehoda na Spiši: Motorkár nemal šancu, zraneniam na mieste podľahol
3
Galéria

Nehoda medzi obcami neďaleko Spišskej Novej Vsi sa stala 30-ročnému motorkárovi osudná. Informuje o tom košická krajská polícia. K nehode malo podľa mužov zákona dôjsť v sobotu (6.6.) popoludní medzi Jamníkom a Odorínom.

„Pri predchádzaní dvoch pred ním jazdiacich motocyklistov a motorového vozidla pravdepodobne v dôsledku neprispôsobenia rýchlosti jazdy a svojim schopnostiam, nezvládol riadenie motocykla, narazil do zvodidiel a následne spadol na vozovku,“ uvádza polícia s tým, že motorkár pri nehode utrpel zranenia nezlučiteľné so životom, ktorým na mieste podľahol.

V sobotu došlo na Spiši aj k druhej nehode motorkára, a to medzi obcami Hnilčík a Hnilec v okrese Spišská Nová Ves. Informoval o tom krajský policajný hovorca Jaroslav Ličák. 53-ročný muž mal ísť na Harley Davidson do pravotočivej zákruty, ktorú však nezvládol a vrazil do zvodidiel.

„Následne z motocykla prepadol cez zvodidlá nachádzajúce sa vľavo v protismere jeho smerujazdy, kde spadol dole zrázom cca. 8 metrov pod úroveň cesty,“ uvádza Ličák s tým, že ťažko zraneného motorkára previezli do košickej nemocnice.

Chcete mať vždy po ruke aj informácie zo Slovenska či zo sveta? Sledujte Facebook Dnes24.

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie