Tip do kina + SÚŤAŽ: Ferdinand – býk, ktorý vás dostane!

Na plátna kín prichádza onedlho ďalšia animovaná rozprávka o veľmi krásnom a vzácnom priateľstve, ktorá dostane nielen vás, ale aj vaše ratolesti. Zapojte sa do súťaže a vyhrajte niečo pre nich...

Nina a Ferdinand sú najväčší kamaráti pod španielskym slnkom. To by nebolo až také zvláštne, keby Nina nebola malé dievčatko a Ferdinand veľký býk. A to poriadne veľký býk. Narodil sa síce ako malé, roztomilé teliatko, ale časom podrástol o poriadny kus nielen do výšky, ale aj do dĺžky a šírky. Ľudia, ktorí ho nepoznajú si môžu myslieť, že je to nebezpečné, zúrivé monštrum, lenže Ferdinand je ten najroztomilejší a najposlušnejší párnokopytník na svete, ktorý nadovšetko miluje kvetinky a nikdy by neublížil ani muche. Bohužiaľ zároveň je tiež nešikovným polepetkom, ktorý občas dokáže spôsobiť poriadnu katastrofu aj vďaka svojim rozmerom.

Jedného dňa si Ferdinand neopatrne sadne na čmeliaka, ktorý ho štipne a on sa splaší. Celú udalosť sledujú vyhľadávači býkov na zápasy v koride a rozdivočelý Ferdinand ich svojím výkonom uchváti natoľko, že ho okamžite chytia a odvezú. Ferdinand ale nechce s nikým zápasiť a je odhodlaný vrátiť sa k svojej Nine. Našťastie sa spriatelí s troma šikovnými ježkami, Unom, Dosom a Kvatrom (prosím, nepýtajte sa, kde je Tres). A keď sa k nim pripojí jedna koza a pár ďalších býkov, spoločne sa vydajú na dlhú cestu Španielskom. To, či sa im podarí uniknúť aj napriek tomu, že majú v pätách prenasledovateľov, uvidíte v kinách 21.decembra 2017.

Vyhodnotenie súťaže

Víťazi: Iveta Mihinová, Zvolen; Katarína Stevkova, Horné Pršany

Zapojením sa do súťaže ste súhlasili s podmienkami sú­ťaže

Zdroj: YouTube.com
Zdroj: CinemArt

Odporúčame