Iné športy

Tažké zápasy novoveských kadetiek proti Prešovčankám: Trénerka neskrývala nadšenie

Volejbalový víkend využili naplno aj kadetky zo Spišskej Novej Vsi. Tie si zmerali sily s prvým Prešovom.

Ilustračný obrázok k článku Tažké zápasy novoveských kadetiek proti Prešovčankám: Trénerka neskrývala nadšenie
Zdroj: VK SNV

Počas uplynulého víkendu čakali zápasy aj naše mladé volejbalistky. Ako sme vám už informovali, duely odohrali juniorky a aj staršie žiačky. Nezáhaľali však ani kadetky, na ktoré čakali ťažké zápasy so súperkami z Prešova, ktoré za celú sezónu prehrali len jeden zápas.

Naše dievčatá však podľa slov ich trénerky Natálie Bodákovej sa zhostili súbojov v plnom nasadení a zobrali ich veľmi vážne, čo bolo vidno na každom odbití. Nechýbala im presnosť, koncentrácia a ani emócie.

„Veľmi ma potešil prístup všetkých hráčok v tíme. Baby plnili taktické pokyny do bodky a to sa vyplatilo, pretože nám táto nastavená taktika perfektne vychádzala. Nebudem skrývať nadšenie z tohto dvojzápasu, pretože takéto zápasy ostanú určite v pamäti trénera. Taktiež nebudem vyzdvihovať individuality, pretože si vážim a chválim hru každej jednej hráčky, ktorá prispela svojou prácou do tohto zápasu. Teraz už len hor sa do tvrdej práce k blížiacim sa majstrovstvám Slovenska,” zhodnotila zápasy trénerka kadetiek.

Základná zostava: Drabiščáková, Valentová, Tökölyová, Maťašovská, Slivošová, Masloviaková, libero Suľovská, Morihladková (Valkošáková, Puškárová)

ŠK ELBA Prešov – VK SNV 0:3 (-22,–23,–16) a 1:3 (-22,–24,18,–24)

Vedeli ste, že počas víkendu pomáhali aj dobrovoľníci v novoveskej zoo? Fotky nájdete v priloženej galérii.

Sledujte nás aj na našom Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

Zaslúžia si palec hore: Takto desiatky ľudí pomohli novoveskej zoo
15
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie