JAB Rôzne

Súťaž o NAJ mesto Slovenska 2019 sa skončila: Ako dopadla Spišská Nová Ves?

Od 1. apríla až do 30. októbra prebiehala online hlasovacia súťaž o NAJ mesto Slovenska 2019. Známe sú už jej oficiálne výsledky. Kto sa stal víťazom?

Ilustračný obrázok k článku Súťaž o NAJ mesto Slovenska 2019 sa skončila: Ako dopadla Spišská Nová Ves?
Zdroj: Mesto SNV

Internetová súťaž o NAJ mesto Slovenska 2019, ktorú pravidelne vyhlasuje portál slovakregion.sk, sa skončila. A známe sú už aj definitívne výsledky tohto online hlasovania, ktoré začalo prvého apríla a trvalo do konca októbra.

Hlasovanie sme si priebežne všímali a Spišská Nová Ves bola často v predbežnom rebríčku prvá, respektíve v prvej trojke. Ako to napokon dopadlo?

Skôr, ako zaostríme na naše mesto, predstavme si víťaza. Hlasujúci rozhodli o tom, že víťazom súťaže o NAJ mesto Slovenska 2019 sa s počtom hlasov 22 381 stala Trnava.

Spišská Nová Ves napokon v konkurencii ďalších 138 miest obsadila s počtom hlasov 21 741 druhú priečku.

Prvú trojicu uzatvára Púchov, ktorý získala 21 184 hlasov. Spišská Nová Ves, tak obhájila svoje umiestnenie z minulého roku, kedy taktiež skončila druhá. Len pre zaujímavosť v roku 2017 bola Spišská na treťom mieste a rok predtým sa stala absolútnym víťazom.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

A v priloženej galérii sa môžete pokochať jesennými zábermi zo Spiša.

Pokochajte sa fotkami: Jesenné výjavy zo Spiša
10
Galéria

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie