Štvrtá prehra v rade: Napriek peknému začiatku to nakoniec opäť nevyšlo

Zdá sa, že sa našim hokejistom lepí smola na päty. V nedeľu sme hostili Topoľčany. Aj napriek skvelému začiatku sa nakoniec tešili z víťazstva súperi.

Ilustračný obrázok k článku Štvrtá  prehra v rade: Napriek peknému začiatku to nakoniec opäť nevyšlo

Po východniarskom derby medzi Spišskou a Prešovom, keď sme zinkasovali takmer desiatku gólov, nás čakal túto nedeľu zápas na domácom ľade proti Topoľčanom. Ako sa zdá, šťastie nás poriadne obchádza a nedarí sa nám ani doma.

Hoci sme po prvej tretine viedli 2:0 a ešte aj po druhej to vyzeralo, že tentokrát to vyjde, v poslednej tretine to súper otočil a nakoniec odišiel zo zápasu ako víťaz. Aj ďalšie kolo 1. hokejovej ligy odohráme doma. V stredu sa postavíme proti Martinu.

Góly: 8. Findura (Tomečko, Ihnaťo), 16. Giľák (Brejka, Lesňák), 23. Hamráček (Všetečka) – 34. Nitriansky (Ďurčo, Kalináč), 37. Gašparovič (Laššo, Nitriansky), 49. Laššo (Gašparovič, Šuba), 50. Kalináč (Kluka).

HK Spišská Nová Ves – HC Topoľčany 3:4

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info zo Spišskej a okolia.