Spišskonovoveskí hokejisti zabodovali: V sieti súpera skončilo 5 gólov

Hokejistom Spišskej sa opäť podarilo zabodovať. Na domácom ľade privítali minuloročného extraligistu zo Žiliny.

Ilustračný obrázok k článku Spišskonovoveskí hokejisti zabodovali:  V sieti súpera skončilo 5 gólov
Zdroj: pixabay.com

V stredu 9. októbra mala Slovenská hokejová liga na programe zápasy 10. kola. Naši hokejisti odohrali duel na domácom ľade a ich súperom bola Žilina.

Po neúspešnom ostatnom zápase s Levicami sa nám tentokrát darilo lepšie a Spišiaci mali navrch už od prvej tretiny. Po tretinách (1:0, 2:1, 2:0) sa tak mohli tešiť z výhry a pripísať si na svoje konto ďalšie tri body.

Najbližší zápas čaká našich hokejistov už v piatok, kedy vycestujú za svojimi súpermi do Dubnice. Budúci týždeň sa môžu tešiť fanúšikovia na dva domáce zápasy. V stredu budeme hostiť Topoľčany, v piatok zase Martin.

HK Spišská Nová Ves – MsHK DOXXbet Žilina 5:1

Góly: 20. Ludányi (Michalčin), 33. Koky (Chovanec), 35. Findura (Koky), 50. Polomský (Ondov, Koky), 50. Krajňák (Michalčin) – 25. Macek (Prašil, Záhradník).

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

Hl. foto: ilustračné