Slovenská hokejová liga mala v stredu na programe zápasy 14. kola. Hokejisti Spišskej Novej Vsi vycestovali za súpermi do Považskej Bystrice.

Ilustračný obrázok k článku Spišskonovoveskí hokejisti natiahli víťaznú šnúru: Súpera prestrieľali v 2. tretine

Výhra nad Topoľčanmi ako aj nad Martinom potešila zaiste nejedného fanúšika hokeja. V stredu však boli na programe ďalšie zápasy v rámci druhej najvyššej hokejovej ligy. Naši hokejisti vycestovali do Považskej Bystrice.

Aj keď sa po prvom dejstve zdalo, že súper využije výhodu domáceho ľadu, v druhej tretine Spišiaci dokázali nielen stav vyrovnať, ale súperovi dať aj ďalšie góly. Posledné dejstvo síce skončilo bez gólov, ale po tretinách (1:0, 0:4, 0:0) sme sa opäť mohli tešiť z víťazstva tretíkrát v rade.

Ďalší zápas je na programe už tento piatok, kedy zase Spišiaci vycestujú do hlavného mesta, aby si zmerali sily s aktuálnym lídrom tabuľky.

HK'95 Považská Bystrica – HK Spišská Nová Ves 1:4

Góly: 12. Augustín – 35. Lukáš Novák (Kövér), 36. Boldižár, 39. Koky, 39. Kövér (Vartovník)

V priloženej galérii si môžete pozrieť jesenné fotky z okolia Spišskej.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

Pokochajte sa fotkami: Jesenné výjavy zo Spiša