Jana Buvalová Rôzne

Spišská začína žiť vianočnou atmosférou: Montovanie výzdoby je v plnom prúde, FOTO

Ani sa nenazdáme a budú tu najkrajšie sviatky v roku. Vianočná výzdoba postupne pribúda aj v našom meste. Dočkáme sa tento rok aj nejakej novinky?

Ilustračný obrázok k článku Spišská začína žiť vianočnou atmosférou: Montovanie výzdoby je v plnom prúde, FOTO
12
Galéria

Najkrajšie sviatky v roku sa nezadržateľne blížia, čomu nasvedčuje aj vianočná výzdoba. Tá postupne pribúda v centre Spišskej Novej Vsi, aj na jednotlivých sídliskách.

Ako pre Spišskú 24 ozrejmil vedúci vedúci oddelenia komunálneho servisu spišskonovoveského mestského úradu Tomáš Hamráček, s výzdobou začali začiatkom minulého týždňa a snahou je ukončiť montáž do Mikuláša.

„Všetky prvky vianočnej výzdoby budú na rovnakom mieste tak, ako boli minulý rok," ozrejmil s tým, že mesto tento rok nič nové dokúpiť neplánuje.

A tak sa opäť môžeme tešiť na minuloročné novinky, ktorými boli anjeli na veľkej križovatke, ako aj veľká vianočná guľa pred Evanjelickým kostolom.

Ako tomu bolo zvykom dva roky za sebou, ani tentoraz nebude chýbať živý stromček. Ten zabezpečia Lesy mesta Spišská Nová Ves. Stáť bude na svojom obvyklom mieste, medzi budovou Radnice a Evanjelickým kostolom.

Ako to momentálne vyzerá v našom meste si môžete pozrieť aj v našej galérii.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

Zachytené objektívom: Vianočná výzdoba pribúda aj v Spišskej
12
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie