Spišská verzus Skalica: O víťazovi hokejového zápasu rozhodli góly v 3. tretine

Ďalšie kolo v 1. hokejovej lige je za nami. Víťaznú šnúru našim hokejistom prerušili súperi z hlavného mesta a nedarilo sa ani v ostatnom zápase.

Ilustračný obrázok k článku Spišská verzus Skalica: O víťazovi hokejového zápasu rozhodli góly v 3. tretine

Slovenská hokejová liga mala v stredu na programe zápasy 16. kola. Po minulom zápase, kedy sme po víťaznej šnúre v oklieštenej zostave spôsobenej chorobami a zraneniami vycestovali do Bratislavy a kedy sme prehrali 6:0, čakal na našich hokejistov ďalší súper.

V Skalici sa nám tiež bohužiaľ nezadarilo a aj keď po prvých dvoch tretinách bol stav zápasu nerozhodný, v tretej mali navrch súperi, ktorí sa po tretinách (1:1, 1:1, 3:1) mohli nakoniec tešiť z víťazstva.

HK Skalica – HK Spišská Nová Ves 5:3

Góly: 9. Okoličány (Horváth, Škápik), 31. Kotzman (Škápik), 49. Koziot (Janík), 51. Trnka (Nemec), 59. Pulščák – 17. Havrila, 26. Novák (Kövér, Vartovník), 57. Cibák (Kövér).

Najbližší zápas odohrajú spišskonovoveskí hokejisti s Trnavou už tento piatok na domácom ľade. Ďalšie zápasy ich čakajú až 13. novembra, kedy vycestujú do Levíc a 15. novembra si zmerajú sily so Žilinou.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

Hl. foto: ilustračné