Rôzne

Spišská už onedlho ožije tancom: Veď sledujte, čo sa chystá v centre mesta...

Tanec a dobrá nálada budú vládnuť už o pár dní v centre Spišskej Novej Vsi. Tešiť sa môžete na druhý ročník tanečného podujatia.

Ilustračný obrázok k článku Spišská už onedlho ožije tancom: Veď sledujte, čo sa chystá v centre mesta...
Zdroj: Dnes24.sk

Minulý rok sa konalo po prvýkrát v Spišskej Novej Vsi tanečné podujatie priamo v centre mesta. Jeho druhého ročníka sa dočkáme už o pár dní.

Deň tanca v Novejši sa bude konať 11. mája od 11:00 hod v parku pred Evanjelickým kostolom.

Podujatie pripravuje OZ Mladí ľudia a život spolu s tanečnou skupinou Denzz industry a Klubom mladých. Počas dňa budú môcť domáci aj návštevníci vidieť tanečné vystúpenia Denzz Industry a La Danzy. „Okrem toho o 13:00 pripravujeme tanečný workshop a o 14:00 exhibičný tanečný batlle,“ priblížil vedúci Klubu mladých Matej Farkalín.

Veľké finále celého podujatia príde podľa jeho slov o 15:30, kedy Denzz industry predstaví choreografiu, s ktorou postúpilo na svetové finále tanečnej súťaže Dancestar. Počas dňa bude k dispozícii v parku Chill out zóna, v ktorej si môžete oddýchnuť, zahrať spoločenské hry alebo si zašportovať.

Ako to vyzeralo na prvom ročníku tanečného podujatia si môžete pozrieť v priloženej galérii.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

Pozrite si to na fotkách: Centrum Spišskej Novej Vsi ožilo tancom
32
Galéria

Foto: archívne

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie