Oliver Buza Hokej

Spišiaci prehrali v Prešove

Na Šariši sa črtal debakel.

Hokejisti Sp.Novej Vsi cestovali v 10.kole nadstavby o play-off do Prešova s úmyslom zveľadiť bodové konto. Ostalo však len pri túžbe.Prešovčania sa do hostí zahryzli už od prvej minúty a v 36.minúte svietilo na ukazovateli skóre hrozivých 6–0.Domáci následne zvoľnili tempo a v záverečnej tretine dovolili Spišiakom aspoň kozmeticky upraviť konečný výsledok.

HC Prešov 07 – HK Spiš.N.Ves 6:3 (4:0, 2:1, 0:2)

Góly: 5. Špila (Horský), 8. Caban (Bednár, Raček), 9. Hajnik (Segľa, Troliga), 13. Troliga (Hajnik, Segľa) v pres., 27. Segľa (Koma), 36. Kubus (Cmorej) – 39. Matej Hamrák (Lemešani, Pospíšil), 59. Matej Hamrák (Lemešani, Novák) v pres., 59. Jozef Hamrák (Vartovník, Klinga) Vylúčenia: 2:2 na 2 min., navyše Novák 10 NESPH. Presilovky: 1:1. Strely na bránu: 35:41 (14:12, 13:17, 8:12). Rozhodovali: Halecký – Kalina, Korba, divákov: 387 Zostavy: Prešov : Zima – Hopkovič, Pulščák, Špila, Popela, Vorobel, Koma, Chovan, Obuch – Haas, Horský, Uhnák, Hajnik, Troliga, Segľa, Jonák, Kubus, Cmorej, Bednár, Caban, Raček Spiš.N.Ves: Lizák / Erik Pisio – Ordzovenský, Džerenga, Nitriansky, Novajovský, Borovský, Vartovník, Cvengroš – Krempaský, Prokop, Novák, Lemešani, Matej Hamrák, Farkašovský, Renčok, Klinga, Pospíšil, Mário Pisio, Gonda, Jozef Hamrák