Šnúra prehier pokračuje: Hokejisti Spišskej podľahli Skalici

V 40. kole 1. hokejovej ligy vycestovali hokejisti Spišskej Novej Vsi do Skalice. Zápas však nedopadol podľa ich predstáv.

Ilustračný obrázok k článku Šnúra prehier pokračuje: Hokejisti Spišskej podľahli Skalici
Zdroj: Ilustračné foto

Už len niekoľko duelov nás delí od konca hlavnej sezóny. Novoveskí hokejisti sú momentálne v celkovej tabuľke na siedmom mieste so 45 bodmi.

V poslednom čase sa im však nedarí a ťahajú šnúru prehier. Tu sa im nepodarilo prerušiť ani v stredu, keď v rámci 40. kola 1. hokejovej ligy vycestovali za svojim súperom do Skalice. K prehre Spišskej dopomohol aj fakt, že na zápas naši chlapci nastúpili v oklieštenej zostave.

Aj keď po prvej tretine to vyzeralo pre naše mužstvo nádejne, Skalica si napokon utvrdila pozíciu lídra tabuľky a po tretinách (2:2, 2:0, 1:0) sa tešila z víťazstva. Najbližší zápas nás čaká už tento piatok mimo domáceho ľadu s piatou Dubnicou.

Góly: 6., 8. Jarolín, 26. Hluch, 33. Jurík, 41. Janáč – 7., 20. Findura

HK Skalica – HK Spišská Nová Ves 5:2