Skvelý obrat našich hokejistov: Domov si priniesli ďalšie tri body

Slovenská hokejová liga mala v stredu na programe zápasy 18. kola. Naši hokejisti vycestovali za súpermi do Levíc.

Ilustračný obrázok k článku Skvelý obrat našich hokejistov: Domov si priniesli ďalšie tri body

Po týždňovej prestávke sa opäť začali zápasy v druhej najvyššej hokejovej lige. Na programe bolo 18. kolo. Spišskonovoveskí hokejisti vycestovali za svojimi súpermi do Levíc.

Aj keď to po prvých dvoch tretinách nevyzeralo pre nás veľmi dobre a na konci druhej tretiny sme prehrávali o jeden gól, nakoniec sa podaril chlapcom parádny obrat. V poslednej tretine sa im podarilo dať súperovi ďalšie dva góly a tak po tretinách (2:0, 1:2, 0:2) sme sa mohli tešiť z víťazstva.

HK Levice – HK Spišská Nová Ves 3:4

Góly: 13. König (Mihálik), 16. Mihálik (M. Novák), 32. M. Novák (Tužinský) – 29. L. Novák (Vartovník), 35. Kövér (Vartovník, L. Novák), 44. Vartovník (L. Novák, Boldižár), 56. Ondov (Cibák, Koky).

Najbližší zápas čaká hokejistov zo Spišskej Novej Vsi už tento piatok, kedy vycestujú do Žiliny. Budúci týždeň si fanúšikovia hokeja môžu pozrieť aj jeden domáci zápas. Ten sa bude konať v stredu proti Dubnici.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

Skalka v Kremnických vrchoch je vyhľadávaná turistami v každom ročnom období. Sledujte video.

Hl. foto: ilustračné