V nedeľu odohrali naši hokejisti ďalšie kolo v 1. hokejovej lige. Na domácom ľade sa postavili proti Skalici.

Ilustračný obrázok k článku Sériu víťazných hokejových zápasov prerušila Skalica: Súper mal tentokrát navrch

Uplynulý týždeň patril v Spišskej Novej Vsi hokejovým fanúšikom. Na zimnom štadióne sa totiž odohrali až tri hokejové zápasy 1. hokejovej ligy.

Sériu posledných troch víťazných zápasov, kedy sme zdolali Martin, Považskú Bysticu aj Bratislavu, však pretrhla Skalica, s ktorou si naši hokejisti zmerali sily v uplynulú nedeľu.

Od prvej tretiny mali súperi navrch a tak sa po tretinách (1:2, 0:2, 1:2) mohli tešiť z víťazstva. Najbližší zápas čaká na našich hokejistov už túto stredu, kedy vycestujú do Trnavy. V piatok 4. októbra sa na domácom ľade postavia proti Leviciam.

HK Spišská Nová Ves – HK Skalica 2:6

Góly: 3. Ludániy (Vantroba), 59. Vartovník (tr.s.) – 18. Horváth (Štumpf), 19. Okoličány (Šmída), 34. Šmída, 36. Horvát (Škapík), 51. Kotzman (Okoličány), 53. Šmída (Okoličány).

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

Videli ste? V Spišskej writeri vytvorili zaujímavé diela. Kliknite na galériu.

To si pozrite: Writeri v Spišskej Novej Vsi vytvorili zaujímavé diela