Séria prehier pokračuje: Spišskonovoveskí hokejisti podľahli Trnave

Slovenská hokejová liga mala v stredu na programe zápasy 26. kola. Naši hokejisti vycestovali do Trnavy.

Ilustračný obrázok k článku Séria prehier pokračuje: Spišskonovoveskí hokejisti podľahli Trnave

Po prehre so Skalicou či Bratislavou vycestovali naši hokejisti do Trnavy, aby odohrali ďalší zápas prvej hokejovej ligy.

Bohužiaľ ani tentokrát sa nám nepodarilo zdolať súpera a po tretinách (0:0, 1:1, 1:0) sa tešili z víťazstva súperi. Hokejisti Spišskej sa momentálne nachádzajú v celkovej tabuľke na šiestom mieste.

HK Gladiators Trnava – HK Spišská Nová Ves 2:1

Góly: 37. Ibolya (Toth), 38. Marguš – 29. Václav (Ondov, Knižka). Rozhodovali: vylúčení: 2:3, navyše: Jurák (Trnava) 10 minút za vrazenie na mantinel, presilovky a oslabenia: 0:0, 175 divákov

Tento týždeň nás čakajú ešte dva domáce zápasy a to už tento piatok 13. decembra proti Leviciam a v nedeľu 15. decembra proti Martinu.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

Hl. foto: ilustračné