Pútali pozornosť: Tri najklikanejšie články na portáli Spišská 24 tento týždeň

Stíhali ste sledovať správy zo Spišskej či okolia? Tak či onak, pozrite si súhrn tohto týždňa v podobe troch najčítanejších článkov na našom portáli.

Ilustračný obrázok k článku Pútali pozornosť: Tri najklikanejšie články na portáli Spišská 24 tento týždeň
Zdroj: Dnes24.sk

Úspech seniorských plavcov

Pred pár dňami sa konali v Košiciach Medzinárodné Majstrovstvá SR v plávaní seniorov. Zúčastnili sa ich aj plavci zo Spišskej Novej Vsi. Na pretekoch štartovalo vyše 200 pretekárov z 3 krajín (Česko, Maďarsko a Slovensko). Naši traja plavci získali spolu až osem medailí.

Na Spišskom hrade bude pestro

Spišský hrad privítal svojich prvých návštevníkov v posledný marcový víkend. Letnú sezónu však na dominante Spiša odštartujú tradične, začiatkom mája. Okrem slávnostného zahájenia sezóny sa môžeme počas leta na Spišskom hrade tešiť i na rôzne ďalšie podujatia.

Hlasovanie o najlepšiu lokalitu na bývanie

Spišská Nová Ves je pre mnohých srdcové mesto. Sú aj takí, čo si život v nejakom inom azda ani nevedia predstaviť. Zamýšľali ste sa však niekedy nad tým, v ktorej konkrétnej časti mesta sa podľa vás býva najlepšie? Práve na to je zamerané online hlasovanie, ktoré vám práve teraz prinášame a aké sme tu ešte nemali.

Koncom pracovného týždňa prebehlo aj udeľovanie cien mesta a primátora. Zábery zo slávnostného aktu nájdete v priloženej galérii.

Sledujte nás aj na našom Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk