Rôzne

Chystajú sa Dni cyklistiky na Spiši: Pripravte sa na dopravné omedzenia

Milovníci cyklistiky si prídu onedlho opäť na svoje. Tradičné cyklistické preteky prinesú so sebou však aj dopravné omedzenia.

Ilustračný obrázok k článku Chystajú sa Dni cyklistiky na Spiši: Pripravte sa na dopravné omedzenia
Zdroj: TASR

V našom meste a jeho okolí sa budú konať už o pár dní cyklistické preteky. Dni cyklistiky na Spiši organizuje Cykloklub Spišská Nová Ves v spolupráci s mestom Spišská Nová Ves.

Konať sa budú 7. a 8. septembra 2019 na dvoch úsekoch.

V sobotu 7. septembra si cyklisti zmerajú sily na časovke na úseku štátnej cesty  na trase Novoveská Huta – Grajnár – Hnilčík. Preteky odštartujú od 14:00 hod a budú sa konať počas bežnej premávky.

V nedeľu 8. septembra treba počítať v centre Spišskej Novej Vsi s dopravnými obmedzeniami. Od 6:00 bude podľa slov kompetentných uzatvorené námestie a MHD bude usmernená.

Cyklisti sa postavia na štart o 9:00 hod a čaká na nich časovka na mestskom okruhu, ktorá odštartuje pri Radnici a bude pokračovať Letnou ulicou po sochu gen. J. Nálepku, pokračovanie okruhu bude po mestskej komunikácii Zimná ul., spojovacia cesta medzi Zimnou a Letnou za Redutou až po napojenie s Letnou ulicou.

Videli ste? Vo Ferčekovciach sa konal už 5. ročník Kotlíkového festivalu. Kliknete si fotogalériu.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

Veľká fotogaléria: Vo Ferčekovciach sa konal 5. ročník Kotlíkového festivalu
40
Galéria

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie