Jana Buvalová Kultúra

Predĺžený víkend v Spišskej? Zaujímavá výstava, hokej aj latino tančiareň

Odštartoval predĺžený víkend a počas voľných dní sú v našom meste pripravené aj rôzne podujatia. Na svoje si prídu fanúšikovia hokeja aj milovníci tanca.

Ilustračný obrázok k článku Predĺžený víkend v Spišskej? Zaujímavá výstava, hokej aj latino tančiareň
Zdroj: Dnes24.sk

Oblastná výstava exotického vtáctva

1. až 3. novembra 2019 od 9:00, bývalá SOŠ Banícka

Základná organizácia slovenského zväzu chovateľov Exoty Spišská Nová Ves usporiada v dňoch 1. – 3. novembra 2019 oblastnú výstavu exotického vtáctva. Výstava sa uskutoční v priestoroch na Štefánikovom námestí (bývalá SOŠ Banícka). Výstava bude otvorená pre verejnosť v piatok a v sobotu od od 9:00 do 18:00 hod. Tretí deň v nedeľu od 9:00 do 12:00 hod.

HK SNV – HK Gladiators Trnava

1. novembra 2019 o 17:30, Zimný štadión

Sedemnáste kolo v druhej najvyššej súťaži odohrajú naši hokejisti na domácom ľade. V piatok 1. novembra budú hostiť na zimnom štadióne Trnavu.

Rozprestri krídla

2. novembra 2019 o 19:00, kino Mier

Christian, vizionársky vedec, študuje voľne žijúce husi. Pre jeho syna, dospievajúceho chlapca, posadnutého video hrami predstavuje myšlienka stráviť prázdniny s otcom vo voľnej prírode nočnú moru. Otec a syn sa predsa len zblížia vďaka bláznivému plánu: záchrana zanikajúceho druhu vďaka Christianovmu ultraľahkému lietadlu! Začína tak neuveriteľná a nebezpečná cesta…

Latino tančiareň

2. novembra 2019 o 20:00 , Broadway Pub & Music Venue

Tanečná škola La Sonrisa pripravila pre všetkých milovníkov tanca na Latino tančiareň. Vychutnať si môžete horúce latino rytmy v príjemnom prostredí Broadway pubu.

Rodina Addamsovcov

3. novembra 2019 o 17:00, kino Mier

Myslíte si, že vaša rodina je čudná? Každá rodina je trochu iná, ale rodina Addamsovcov je úplne divná. Sú strašidelní. Sú šialení. A sťahujú sa do nového domova. Veľká zábava začína.

Posledná aristokratka

3. novembra 2019 o 19:00, kino Mier

Komédia podľa knižného bestselleru o tom, ako sa v skutočnosti žije na starobylom zámku. Dej sa odohráva na jeseň v roku 1996, kedy je Františkovi Kostkovi po reštitúcii vrátený zámok Kostka. Rodený Newyorčan Frank s dcérou Máriou a temperamentnou, srdečnou manželkou Vivien sa chystajú podniknúť výlet na zdedený zámok. Ich predstavy o zámku a Čechách, kde nikdy neboli, sú tak idealizované a romantické, že už samotný stret s českou realitou prinesie veľa zábavných situácií.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

Nádherná jeseň v okolí Spišskej. Kliknite na galériu.

Pokochajte sa fotkami: Jesenné výjavy zo Spiša
10
Galéria

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie