Predĺžený hokejový víkend: Ako sa darilo Spišiakom v ďalších zápasoch?

Počas predĺženého víkendu naši hokejisti a odohrali ďalšie kolá 1. hokejovej ligy. V piatok sa stretli s Martinom, v nedeľu vycestovali na Považie.

Ilustračný obrázok k článku Predĺžený hokejový víkend: Ako sa darilo Spišiakom v ďalších zápasoch?

Hokejová Budiš I. liga mala na sviatok Troch kráľov na programe zápasy 41. kola a predohrávku 50. kola. Spišská Nová Ves sa tak v predohrávke stretla na domácom ľade s Martinom.

Hoci prvý gól v bráne bol hneď od na začiatku zápasu od našich súperov, nakoniec sa po tretinách (4:1, 0:0, 0:1) z víťazstva tešili Spišiaci.

Góly: 8. Vartovník, 12. Zwick, 12. Lesňák, 13. Mikula – 1. Babka, 53. Šalka

HK Spišská Nová Ves – MHC Martin B 4:2

V nedeľu zase naši hokejisti vycestovali na Považie. Hoci Považská Bystrica sa nachádza na chvoste celkovej tabuľky, tentokrát mala navrch. Po tretinách (3:0, 0:1, 2:0) sa tak z víťazstva tešili naši súperi.

Najbližší zápas nás čaká už túto stredu, kedy sa domácom ľade postavíme proti HK Gladiators Trnava.

Góly: 4. Trenčan, 6. Záborský, 9. Kubiš, 46. Švantner, 54. Palešek – 35. Hamráček.

HK'95 P. Bystrica – HK Spišská Nová Ves 5:1

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info zo Spišskej a okolia.