Rôzne

Pozrite si našu TOP 5: Články, ktoré čitateľov počas týždňa oslovili najviac

Obhliadnite sa spolu s nami za predošlými dňami. V jednom balíku vám prinášame 5 najklikanejších článkov nášho portálu z tohto týždňa.

Ilustračný obrázok k článku Pozrite si našu TOP 5: Články, ktoré čitateľov počas týždňa oslovili najviac
Zdroj: Dnes24.sk

Šikovné dvojičky

Paulína a Kristína Hudákové (19) študujú v Spišskej a už niekoľko rokov úspešne reprezentujú nielen naše mesto, ale aj Slovensko, vo florbale. O svojom hobby nám dvojičky prezradili viac.

Veľká rekonštrukcia ciest

V našom meste sa chystajú tento rok veľké plány. Už v tomto roku sa začne s komplexnou rekonštrukciou miestnych komunikácií a chodníkov. Viac podrobnosti sa dozviete v našom článku.

Spomienky na zimy

Mnohí z tých skôr narodených si určite radi zaspomínajú, na zimné radovánky z čias svojho detstva či mladosti. Výnimkou nie je ani primátor Spišskej Novej Vsi Ján Volný. Ten pre náš spravodajský portál zaspomínal ako trávil svoj voľný čas cez zimu, ako malý chlapec.

Veľký talent

Dominika Vojtášová študuje na vysokej škole a jej neoddeliteľnou súčasťou života je kreslenie. Venuje sa mu od útleho detstva. A jej diela určite dostanú aj vás.

Hudobne nadaný farár

Radomír Bodziony je rodák z neďalekých Rudnian a momentálne pôsobí ako farár v obci Dedinky. Svojich farníkov len pred Vianocami prekvapil svojím prvým vlastným cédečkom. Tento týždeň sme vám priniesli s ním zaujímavý rozhovor.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info zo Spišskej a okolia.

Foto:ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie