Posledné kolo v základnej časti nám nevyšlo: Detvu sme poraziť nedokázali

Naši hokejisti si v poslednom zápase základnej časti 1. hokejovej ligy zmerali sily s Detvou. Ani tentokrát sa nám ju nepodarilo zdolať.

Ilustračný obrázok k článku Posledné kolo v základnej časti nám nevyšlo: Detvu sme  poraziť nedokázali

Na posledné kolo v základnej časti 1. hokejovej ligy vycestovali naši hokejisti pod Poľanu. Aj napriek snahe sme na druhú Detvu nestačili a smola sa nám lepila na päty, keď sa ešte aj v druhej tretine zápasu nepekne zranil Lukáš Hamráček.

Po tretinách (2:0, 1:0, 0:1) sa tešili z víťazstva naši súperi. Play-off odštartujeme na michalovskom ľade už v utorok a stredu 14. a 15. februára. Doma si zahráme v sobotu 18. februára, prípadne aj v nedeľu.

Góly: 4. Říha (Srnka, Török), 7. Török (Srnka, Říha), 35. Poliaček (Gašpar, Říha) – 46. Štefanka (Šterbák, Zwick).

HC 07 Orin Detva – HK Spišská Nová Ves 3:1

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info zo Spišskej a okolia.