Krimi

Polícia pátra po nezvestnom mladíkovi z okresu Spišská: Nevideli ste niekde Maroša? FOTO

Polícia informovala, že pátra po nezvestnom mladíkovi Marošovi z okresu Spišská Nová Ves.

Ilustračný obrázok k článku Polícia pátra po nezvestnom mladíkovi z okresu Spišská: Nevideli ste niekde Maroša? FOTO
2
Galéria

Krajská policajná hovorkyňa Lenka Ivanová informovala, že polícia pátra po nezvestnom Marošovi Koňakovi, nar. 7. 1. 2001, trvale bytom Teplička, bez prihlásenia Smižany.

„Nezvestný bol naposledy videný dňa 31. 5. 2019, kedy bol so svojimi kamarátmi na Rázusovej ulici v Spišskej Novej Vsi. Odtiaľ odišiel na doposiaľ nezistené miesto, na adresu pobytu sa nevrátil a nepodal o sebe žiadnu správu,“ uviedla Ivanová.

Popis Maroša Koňaka: 160 cm vysoký, štíhla postava, modré oči, hnedé vlnité vlasy po plecia, zarastený (strnisko)

Popis oblečenia: čierne tričko, tmavé nohavice, čierne tenisky, tmavomodrý plášť po kolená s bordovými pruhmi na rukávoch

„Akékoľvek informácie o nezvestnej osobe môžu občania oznámiť na ktoromkoľvek útvare PZ, telefonicky na známom telefónnom čísle 158, alebo prostredníctvom našich oficiálnych stránok na Facebooku formou súkromnej správy. V pracovných dňoch v čase od 7:30 do 15:30 hod. priamo na oddelenie pátrania a KTČ odboru kriminálnej polície OR PZ v Spišskej Novej Vsi na číslo 0961 74 3309,“ dodala krajská policajná hovorkyňa.

Pozrite si aj fotogalériu.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

FOTO: Muži zákona pátrajú po tomto mladíkovi zo Spišskonovoveského okresu
2
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie