Krimi

Dráma v Krompachoch: Muža zbili metlou a lopatou, utrpel ťažké zranenia!

Polícia obvinila dvoch mladých Krompašanov vo veku 20 a 25 rokov, ktorí v sobotu 19. septembra pred polnocou bili 35-ročného miestneho muža metlou a lopatou.

Ilustračný obrázok k článku Dráma v Krompachoch: Muža zbili metlou a lopatou, utrpel ťažké zranenia!
Zdroj: Policajný zbor SR

K incidentu došlo na jednej z ulíc v časti Stará Máša v meste Krompachy. Informovala o tom košická krajská policajná hovorkyňa Jana Mésarová s tým, že za tieto skutky hrozí obvineným trest odňatia slobody na štyri až desať rokov.

Podľa doterajšieho vyšetrovania mladí Krompašania fyzicky napadli 35-ročného miestneho muža, keď vyšiel pred dom preveriť krik z ulice. „Jeden z nich pristúpil k mužovi s tým, že ho zabije. V rukách držal lopatu, ktorou sa zahnal na muža a udrel ho po hlave. Druhý z obvinených rovnako s krikom, že ho zabije, na muža zaútočil metlou po rôznych častiach tela,“ uviedla hovorkyňa.

Ako ďalej priblížila, po útoku sa poškodenému mužovi podarilo utiecť do domu, kde sa schoval. Jeden z obvinených následne lopatou rozbil okno na dome a potom obaja útočníci z miesta ušli.

Napadnutý muž bol so zraneniami prevezený do nemocnice. Podľa predbežnej lekárskej správy utrpel ťažké zranenia, z ktorých sa bude liečiť minimálne päť týždňov.

Mésarová doplnila, že krompašským policajtom sa podarilo útočníkov vypátrať, pričom obaja skončili v cele policajného zaistenia. Vyšetrovateľ Policajného zboru naďalej v danej veci vykonáva potrebné procesné úkony.

Zdroj: TASR

Tento článok nie je možné komentovať.

Rýchle správy

Najčítanejšie