JAB Kultúra

Podujatia tohto víkendu v našom meste: Čo radíme zažiť?

Aké podujatia aktuálneho víkendu radíme zažiť v našom meste? Pozrite si to pekne v jednej kocke.

Ilustračný obrázok k článku Podujatia tohto víkendu v našom meste: Čo radíme zažiť?
Zdroj: Dnes24.sk

Deň detí s Bavendom

8. júna 2019 od 9:00, Zimný štadión

Na zimnom štadióne sa chystá pre deti deň plný zábavy – budú tam mega nafukovacie atrakcie – vodné, skákacie, šmýkačky do loptičiek a mnohé iné. Okrem toho chuťovky ako wafle, koláčiky, čerstvé šťavy, ktoré vám dobijú energiu, kvalitná káva pre mamičky a vychladené pivko pre oteckov. 

Ekologický MDD

8. júna 2019 od 11:00, Novoveská Huta, futbalové ihrisko 

Športový klub Rohals v spolupráci s dobrovoľníkmi pripravuje oslavu dňa detí s bohatým programom, zaujímavými cenami i novinkami. Pripravené sú cyklo-krosové preteky pre deti všetkých vekových kategórií, súťaže pre malých aj veľkých, futbalový zápas, maľovanie na tvár, skákacia žirafa, zorbing, hasiči, skauti, capoiera vystúpenie, jazda na konskom povoze, foto-kútik a ďalšie atrakcie.

Lilit

8. júna 2019 o 19:00, Dom Matice slovenskej

Milovníci divadla si prídu na svoje v sobotu večer v Dome Matice slovenskej. Práve tam sa chystá premiéra divadelnej hry Lilit, ktorú pripravilo Divadlo na opätkoch. Komédiu nonsensu si môžete vychutnať o 19:00 hod.

Cestovateľský denník / Singapur a India

8. júna 2019 o 20:00, Broadway Pub & Music Venue

Na prvý pohľad vzdialené miesta, ktoré nemajú nič spoločné. Pri tom bližšom však nájdete v oboch neuveriteľné bizarnosti, zákazy, zvyky a chute. Poďte na farebný a dobrodružný cestovateľský rýchlokurz po Singapure a Indii s Miškou a Meckym.

Basket Music Fest

9. júna 2019 od 9:00, Športová hala

Multižánrový festival, ktorý spája šport, hudbu, tanec, benefíciu a sprievodný program pre širokú verejnosť otvorí svoje brány v nedeľu. Pripravený je streetball turnaj, hudobní hostia Pokyman a Erik Šulc so svojou Medial Banana Riddim Show či tanečné vystúpenia Denzz Industry, BDSkrew, Black Ladies a hostia Art Studio S.O.M. ONE z Prešova a Fearless crew z Popradu a mnoho iného.

O koníkovi Oblakovi

9. júna 2019 o 16:00, p­odkrovie Domu Matice slovenskej 

Bábkové divadlo spod Spišského hradu pripravilo prí­beh, v ktorom sa deti naučia vysporiadať sa so smrťou zvieratka, ku ktorému majú silnú citovú väzbu. Po predstavení vás čaká animačný program. 

Jarný koncert

9. júna 2019 o 18:00, Koncertná sieň Reduty 

V nedeľu popoludní si prídu na svoje v koncertnej sále Reduty priaznivci zborového spevu. Na ´takzvanom jarnom koncerte vystúpia Universitätschor Clausthal / Kammerchor an der TU Clausthal-Zellerfeld (Nemecko)  a Chorus Iglovia (SNV) .

Perfect days

9. júna 2019 o 19:00, Divadlo Kontra

Romantická komédia, ktorá si získala srdcia divákov od Brazílie až po Fínsko.Barbs Marshall je kaderníčka – celebrita: vedie najnavštevovanejší salón v meste, má v televízii svoj vlastný program, kopec priateľov a fanúšikov i luxusný apartmán v najlepšej štvrti. Ale nič nemôže prehlušiť jej biologické hodiny, ktoré začínajú tikať čoraz hlasnejšie!

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

Videli ste ich? Dievčatá, ktoré zabojujú čoskoro o titul Miss Spiša nájdete v priloženej galérii.

OBRAZOM: Toto sú finalistky súťaže Miss Spiša 2019
9
Galéria

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie