JAB Kultúra

Plesová sezóna v Spišskej a okolí? Veľký zoznam pre milovníkov tanca

Plesová sezóna sa už rozbieha. Plesať sa bude priamo v Spišskej Novej Vsi, ale aj v jej okolí. Pripravte si outfity.

Ilustračný obrázok k článku Plesová sezóna v Spišskej a okolí? Veľký zoznam pre milovníkov tanca
Zdroj: TASR

Obdobie tanca a zábavy. Plesové obdobie sa začína už aj v Spišskej Novej Vsi a jej okolí. Pozreli sme sa bližšie na to, aké plesy sa tu chystajú.

Ples Spišiakov

17. januára 2020 o 19:00 hod., koncertná sála Reduty

Už dnes sa bude konať v poradí už 24. ročník Plesu Spišiakov. K vzácnym účinkujúcim večera bude patriť stálica českej hudby spevák Jiří Korn. Nebude chýbať ani Orchester Gustava Broma Big-Band, Vlado Vallovič, Andrea Zimányiová, Ivana Regešová či Zuzana Gamboa. Súčasťou plesu je každoročne aj charita či bohatá tombola.

Spišský rifľový bál

24. januára 2020 o 18:00 hod., hotel Čingov

Ak sa radi zabávate na plese, ale nevonia vám garderóba, práve pre vás je tu Spišský Rifľový Bál. Jeho siedmy ročník sa bude konať v nádhernom prostredí Slovenského raja vo Wellness & Kongres Hoteli Čingov. Plesovú noc vás spríjemní okrem iného aj známa slovenská speváčka Beáta Dubasová a nebude chýbať ani bohatá tombola.

Ples malých Spišiačikov

25. januára 2020 o 15:00 hod., priestory detského sveta, Madaras

Skrátka neprídu ani tí najmenší. Na konci januára sa bude totižto konať 7. ročník Plesu malých Spišiačikov, na ktorom nebude chýbať ani bohatý sprievodný program. Nebude chýbať ani diskotéka, rôzne súťaže, občerstvenie či tombola. Vyhlasovať sa bude aj kráľovná a kráľ plesu.

Ples bielej pani

31. januára 2020 o 19:00 hod., Gastrodom, Levoča

Plesať sa bude aj v susednej Levoči. V posledný januárový deň sa bude konať po prvýkrát ples bielej pani. Do tanca bude hrať skupina Revial. Výťažok z plesu bude venovaný zdravotne znevýhodnenej Lianke.

4. reprezentačný ples mesta Krompachy

31. januára 2020 o 19:00hod., hotel Plejsy

Zabaviť sa v januári môžete aj v na Plejsoch. Hosťami štvrtého ročníka plesu mesta Krompachy bude Štefan Skrúcaný , Marcela Molnárová , artistická skupina Vertigo a tanečný klub Ellegance.

Ples v maskách

1. februára 2020 o 19:00hod., PARK Hotel Čingov

Po dvoch úspešných ročníkoch sa aj tento rok môžete tešiť na obľúbený Ples v maskách. Pripravené bude výborné jedlo, dobrá hudba a tento rok aj fotobúdka.

Ples útulku Šťastný psík

8. februára 2010 o 19:00, KD Matejovce nad Hornádom

Ples s peknou myšlienkou sa bude konať začiatkom februára aj v Matejovciach nad Hornádom. Tam budú po druhýkrát plesať všetci milovníci štvornohých kamarátov. Tešiť sa môžete aj na vystúpenie tanečnej školy LaDanza, na gitare zahrá Timotej Závacký, hosťami plesu bude aj folklórna skupina Brežinky a pripravená je aj výstava fotografií Svetlany Strauchovej.

Farský ples

8. februára 2020 o 19:00 hod., koncertná sála Reduty

V koncertnej sále Reduty v našom meste bude o zábavu postarané aj vo februári. Druhú februárovú sobotu sa tam bude konať 18. ročník Farského plesu. Do tancu bude hrať ľudová hudba Štefana Cínu.

Obecný fašiangový ples

22. februára 2020 o 19:00 hod., sála OTJ Jamník

Plesať budú aj v neďalekom Jamníku, kde sa bude konať koncom januára obecná fašiangový ples. Večerom bude spevádzať hudobná skupina z Betlanoviec – Spirit. Okrem dobrej zábavy, večer a občerstvenia súčasťou plesu bude aj bohatá tombola.

Ples Centra voľného času

3. marca 2020 o 16:30 hod., koncertná sála Reduty

Jarné prázdniny si môžu deti a mládež v Spišskej Novej Vsi spríjemniť detským plesom, ktorého 15. ročník organizuje Centrum voľného času Adam. Deti a ich rodičia sa môžu tešiť na bohatý kultúrny program a rôzne vystúpenia detí. Nebude chýbať ani bohatá tombola či detský hosť plesu, ktorý je prekvapením.

Poznámka: Vychádzali sme prevažne z informácií dostupných na internete, nezaručujeme ich aktuálnosť. Prehľad plesov budeme aktualizovať. Ak o nejakých v našom meste alebo okolí viete, dajte nám vedieť na buvalova@global24.sk, ďakujeme.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie