JAB Hokej

Parádny zápas našich hokejistov: Takto si poradili s Martinom

Osemnáste kolo 1. hokejovej ligy odohrali hokejisti Spišskej Novej Vsi na domácom ľade. Tentokrát sa im podarilo zdolať svojho súpera.

Ilustračný obrázok k článku Parádny zápas našich hokejistov: Takto si poradili s Martinom

O veľké prekvapenie sa postarali hokejisti Spišskej Novej Vsi v stredu večer, kedy odohrali ďalšie kolo 1. hokejovej ligy. Na domácom ľade hostili hokejistov z Martina, ktorí sa momentálne nachádzajú na druhom mieste v tabuľke.

Hneď v prvej tretine sa Spišiaci poriadne naštartovali a dali súperom štyri góly. Ostatné dve tretiny sa darilo striedavo hosťom aj našim, ale nakoniec po tretinách (4:0, 0:2, 1:1) sme sa mohli tešiť z celkového víťazstva. Ďalší zápas čaká našich hokejistov už v piatok, kedy si zmerajú sily s Michalovcami.

Góly: 3. Olejník, 6. Halász, 15. Česánek, 17. Ondov, 59. Václav – 26. Langhammer, 39. Pacalaj, 60. Poliaček.

HK Spišská Nová Ves – HK Martin 5:3

Sledujte nás aj na našom Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.