Jana Buvalová Rôzne

Parádny úspech novoveskej študentky: Aneta sa stala majsterkou v líčení, FOTO

Študuje na Strednej odbornej škole a svojou šikovnosťou púta pozornosť. Budúcu kozmetičku Anetu ocenili najvyšším titulom aj v Českej republike.

Ilustračný obrázok k článku Parádny úspech novoveskej študentky: Aneta sa stala majsterkou v líčení, FOTO
4
Galéria

S úspešnou kozmetičkou,štu­dentkou Strednej odbornej školy v Spišskej Novej Vsi Anetou Holubovou sme vás už na našom portáli zoznámili v priebehu minulého roka. Ako nám vtedy prezradila, jej budúce povolanie je zároveň aj jej veľkým snom a hobby, o čom svedčia aj rôzne ocenenia. Tentokrát opäť zabodovala a zo susednej Českej republiky si na Majstrovstvách ČR v make-upe doniesla po prvýkrát zlato.

Ako nám Aneta povedala, išlo o medzinárodnú súťaž v make upe, ktorá sa konala v Prahe – Holešoviciach za účastí 27 súťažiach zo Slovenska a Čiech. „Téma líčenia bola Bohemian fantasy – čiže make up v bohémskom štýle. Porota hodnotila celkový vzhľad, úpravu vlasov aj nechtov. Čo sa týka líčenia, kládli dôraz na celkové líčenie, ktoré pozostávalo z jemných zemitých farieb a očných tieňov. Ja som vsadila skôr na prirodzený a svieži vzhľad,“ priblížila budúca maturantka.

V Prahe Aneta súťažila už po druhýkrát s tým, že minulý rok skončila na piatom mieste. „Asi ako každá, som išla do súťaže s cieľom vyhrať, ale keď som videla outfity iných súťažiacich, nebola som si už taká istá. Veľmi ma nakoniec potešilo, že som získala prvé miesto,“ povedala víťazka.

Zaujímalo nás, čo pre ambicióznu kozmetičku znamená byť majsterkou Českej republiky. „Všetky súťaže či ocenenia, ktoré som doteraz získala, boli pre mňa posunutím sa ďalej a získaním nových skúseností. Táto cena je pre mňa o to vzácnejšia, že som bola ocenená na medzinárodnej súťaži, na ktorej som získala prvýkrát titul Majsterky ČR. Zároveň to však bola moja posledná školská súťaž, keďže o pár dní ma čakajú už maturity,“ zdôverila sa Aneta.

Po maturite by si šikovná kozmetička rada vyskúšala aj prácu v zahraničí alebo v niektorom z väčších miest na Slovensku, kde by získala opäť ďalšie skúseností a prax v kozmetike. Ako dodala, nezanevrie určite ani na ďalšie súťaže, ktorých sa však už nebude zúčastňovať ako študentka.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info zo Spišskej a okolia.

Spišiačka Aneta zabodovala v líčení aj na medzinárodnej súťaží...
4
Galéria

Rýchle správy

Najčítanejšie