Rôzne

Opäť budeme drkotať zubami: Spišskonovoveský okres vystríhajú až pred takýmito mrazmi...

Je potrebné s tým počítať. Okres Spišská Nová Ves meteorológovia opäť vystríhajú pred nízkymi teplotami. Prečítajte si viac...

Ilustračný obrázok k článku Opäť budeme drkotať zubami: Spišskonovoveský okres vystríhajú až pred takýmito mrazmi...
Zdroj: TASR

V našom okrese je treba rátať s poriadnou kosou… Meteorológovia Slovenského hydrometeorolo­gického ústavu (SHMÚ) vydali pre Spišskonovoveský okres výstrahu prvého stupňa pred nízkymi teplotami, ktorá platí 11.1. od 00:00 do 08:00 hod a taktiež od 11.1. 22:00 do 12.1. 08:00 hod.

„V okrese Spišská Nová Ves sa ojedinele očakáva dosiahnutie minimálnej teploty vzduchu –15 – –17 °C. Nízka teplota predstavuje potenciálne nebezpečenstvo pre ľudské zdravie a fyzické aktivity v exteriéroch,“ dvíha varovný prst SHMÚ.

Meteorológovia v tejto súvislosti doplnili, že očakávaný mráz nie je v danej ročnej dobe a oblasti zriedkavý, ale môže spôsobiť poškodenie zdravia.

Avšak výstraha pred nízkymi teplotami nie je jediná, ktorú SHMÚ pre náš okres vydal. Pre Spišskonovoveský okres je totiž vydaná aj výstraha prvého stupňa pred snehovými jazykmi a závejmi. Viac si môžete pozrieť tu.

Sledujte nás aj na našom Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

Chladné počasie neprekáža otužilcom zo Spišskej a okolia. V priloženej galérii si môžete pozrieť, ako si nedávno užívali kúpanie v kadi.

Čo sa to dialo pred supermarketom v Spišskej? Ľudí upútal netradičný výjav!
18
Galéria

Hlavné foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie