Správy

Očakávaná druhá vlna pandémie v Spišskej: Kúpalisko sprísňuje opatrenia

Ak sa chystáte na spiškonovoveské kúpalisko, pripravte sa na viaceré opatrenia. Nevyhnete sa kontrole.

Ilustračný obrázok k článku Očakávaná druhá vlna pandémie v Spišskej: Kúpalisko sprísňuje opatrenia
Zdroj: TASR/Jakub Kotian

Epidemiologická situácia na Slovensku je aktuálne pod kontrolou, aj keď sa zhoršuje. Po stretnutí Pandemickej komisie vlády SR to v utorok povedal minister zdravotníctva Marek Krajčí (OĽANO).

Na túto situáciu reaguje aj riaditeľ Správy telovýchovných zariadení v Spišskej Novej Vsi (STEZ) Vladimír Hovaňák. Na našom kúpalisku budú prísnejšie opatrenia. „Vzhľadom na zhoršujúcu sa situáciu v oblasti šírenia nákazy COVID 19, a taktiež na nedodržiavanie hygienických požiadaviek vyplývajúcich z prevádzkového poriadku, pristupujeme k sprísňovaniu pravidiel,“ informuje Havňák prostredníctvom sociálnej siete mesta.

Návštevníci sa napríklad po novom budú musieť preukázať vhodným kúpacím odevom. V prípade nevhodného kúpacieho odevu im nebude umožnený vstup do areálu.

Vstup k bazénom bude povinne pre všetkých cez šatne letného kúpaliska, v ktorých sa každý návštevník bude musieť prezliecť do kúpacieho odevu a taktiež osprchovať,“ informuje ďalej riaditeľ STEZ-u.

Od piatku 14. augusta budú všetci návštevníci prechádzať na kúpalisko cez šatne. Mamičky s kočiarom a imobilní návštevníci budú vstupovať priamo do areálu ako doposiaľ.

Foto: Ilustračné

UPOZORNENIE ‼ 🏊‍♂🏊‍♂🏊‍♂ "Milí návštevníci nášho kúpaliska. Vzhľadom na zhoršujúcu sa situáciu v oblasti šírenia nákazy...

Posted by Spišská Nová Ves on Thursday, August 13, 2020
Zdroj: Dnes24.sk
Novoveské kúpalisko už odštartovalo sezónu: Pozrite si zábery z jeho areálu
12
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie