Práca

Obzeráte sa po práci? Takéto pozície chcú obsadiť v Spišskej Novej Vsi

Ak si hľadáte prácu, zbystrite pozornosť. Takéto pracovné pozície chce obsadiť Správa školských zariadení v Spišskej Novej Vsi...

Ilustračný obrázok k článku Obzeráte sa po práci? Takéto pozície chcú obsadiť v Spišskej Novej Vsi
Zdroj: Dnes24.sk

Správa školských zariadení informovala o troch voľných pracovných miestach, ktoré chce obsadiť. Konkrétne ide o tieto pozície: pedagogický asistent/asistentka učiteľa materskej školy –  2 pracovné miesta a odborný zamestnanec v MŠ – školský špeciálny pedagóg – 1 pracovné miesto.

Ako sa uvádza na webe mesta ide o pracovný pomer na dobu určitú a uchádzači o tieto posty musia spĺňať predpoklady podľa zákona 317/2009 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov resp. podľa vyhlášky MŠ SR č. 437/2009 Z. z., ktorou sa ustanovujú kvalifikačné predpoklady a osobitné kvalifikačné požiadavky pre jednotlivé kategórie pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov.

Požadované doklady:

  • žiadosť o prijatie do zamestnania
  • profesijný životopis
  • doklady o ukončenom vzdelaní
  • súhlas so spracovaním osobných údajov
  • v prípade úspešnosti vo VK/VP Výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace

Žiadosti o prijatie do zamestnania spolu s požadovanými dokladmi treba doručiť podľa informácií kompetených najneskôr do  12. júla 2019 do 14.00 hod. na adresu: Správa školských zariadení, Štefánikovo námestie 1, 052 01 Spišská Nová Ves.  Na obálku uveďte: pri žiadosti o post špeciálneho pedagóga „Žiadosť o prijatie do zamestnania  OZ MŠ – neotvárať“. Pri žiadosti o post pedagogického asistenta „Žiadosť o prijatie do zamestnania MŠ – neotvárať“.

Platové podmienky: určené v zmysle zákona č. 317/2009 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov, zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Ústny pohovor na post pedagogických asistentov sa uskutoční dňa 17. 7. 2019 v čase od 9.00 hod. a na miesto špeciálneho pedagóga od 10:00 hod. v budove Mestského úradu, Správa školských zariadení, Štefánikovo námestie 1, Spišská Nová Ves – 3. poschodie, č. dv. 413 a vybraní uchádzači budú naň osobitne pozvaní.

Viete, že práce na odstraňovaní koľajníc vlečkového priecestia sú v plnom prúde. Zábery z miesta nájdete v priloženej fotogalérii.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

OBJEKTÍVOM: V Spišskej odštartovali práce na odstranení železničnej vlečky
7
Galéria

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie