Rôzne

Nulová eurobankovka v susednej Levoči: Takéto sú podmienky predaja

Aj susedná Levoča bude mať už onedlho zaujímavý suvenír. Predaj nulovej eurobankovky začne už o pár dní. Kompetentní zverejnili podmienky predaja.

Ilustračný obrázok k článku Nulová eurobankovka v susednej Levoči: Takéto sú podmienky predaja
Zdroj: Dnes24.sk

Aj Levoča bude mať svoju nulovú bankovku. Tejto informácii sa istotne potešia nielen zberatelia, ale i návštevníci či obyvatelia spomínaného mesta. Vyobrazená na nej bude budova historickej radnice.

Vedenie mesta Levoča dalo vyhotoviť nulovú suvenírovú bankovku pri príležitosti 770. výročia prvej písomnej zmienky. Predávať sa bude v Informačnej kancelárii mesta Levoča (Námestie Majstra Pavla 58 – budova kina). Vyjde v náklade 8-tisíc kusov.

Nulovú eurobankovku si budete môcť kúpiť za tri eurá v pondelok 16. septembra od 9:00 do 20:00 hod.

Predaj bude pokračovať aj od 17. septembra do 30. septembra od 9:00 do 12:00 a od 12:30 do 17:00. Od 1. októbra až do výpredaja od 8:30 do 12:00 a od 12:30 do 16:30 hod.

A aké sú podmienky predaja? Predaj začína od čísla 101. Nie je možný výber konkrétneho čísla/ sériového čísla. Predaj čísiel bude realizovaný zaradom. Pri číslach od 101 do 1000, ako aj pri ročníkových číslach od 1900 do 2020 bude možné si zakúpiť 5 kusov na osobu. Predaj ostatných čísel bankoviek je neobmedzený.

Bude možnosť zakúpenia aj kombinácií vyššie uvedených limitov napríklad – zakúpiť si 5 kusov nízkych, alebo ročníkových čísel a k tomu neobmedzený počet vyšších čísel.

Videli ste? Takéto novinky pribudli v spišskonovoveskej nemocnici. Kliknite na fotogalériu.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

OBRAZOM z novoveskej nemocnice: Pochválila sa novým CT aj recepciou
13
Galéria

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie