JAB Rôzne

Novovešťanka Barbora sa prebojovala do finále Miss Spiša: Toto o sebe prezradila, FOTO

Študuje na gymnáziu a onedlho zabojuje o titul najkrajšej Spišiačky. Niečo viac o sebe nám prezradila finalistka Miss Spiša Novovešťanka Barbora Novotná.

Ilustračný obrázok k článku Novovešťanka Barbora sa prebojovala do finále Miss Spiša: Toto o sebe prezradila, FOTO
12
Galéria

Súťaž Miss Spiša už klope na dvere a my vám prinášame rozhovor s ďalšou kráskou z nášho mesta, ktorá zabojuje vo finálový večer o korunku najkrajšej Spišiačky.

Ako povedala Barbora pre Spišskú 24, do súťaže bola oslovená a ponuka sa jej veľmi zapáčila. „V minulosti som sa ešte žiadnej súťaže krásy nezúčastnila, ale žila som 8 rokov s mojimi rodičmi v Írsku, kde som sa ako 12-ročná trochu začala venovať modelingu. Teraz, keď už žijem na Slovensku, sa tomu opäť venujem, čo ma veľmi teší, pretože modeling milujem,“ prezradila 188 centimetrov vysoká gymnazistka.

„Priznám sa, že sa veľmi teším na našu choreografiu. Je to pre mňa veľká výzva tým, že sa tancu nevenujem a step ako tanec sa mi veľmi páči. Tiež mám radosť z toho, že máme možnosť obliecť si krásne šaty a nechať sa upraviť profesionálmi,“ doplnila. Podľa jej slov sú dievčatá – spolufinalistky super a všetky si sadli, takže Barbora sa teší aj na spoluprácu s nimi. A ktorej by dopriala výhru? „Ťažko povedať ktorej, pretože všetky sú naozaj pekné a milé.“

Najvyššia finalistke súťaže krásy nepociťuje z finálového večera ani žiadne obavy a ako hovorí, ide si večer užiť a mať z neho skvelý zážitok. Na finále ju prídu podporiť rodičia, sestra, ujo a aj starí rodičia. „Keď sa dozvedeli moji rodičia, že sa zúčastním Miss Spiša, tak sa so mnou veľmi tešili. Podporujú ma vo všetkom, za čo som im veľmi vďačná,“ dodola zatiaľ nezadaná finalistka súťaže krásy.

Ako doplnila, vo svojom voľnom čase sa venuje modelingu, rada trávi čas so svojimi kamarátmi, s rodinou, či veľmi rada cestuje. „Tiež rada varím, pretože kvalitné jedlo je pre mňa veľmi dôležité a zbožňujem ho,“ priznala. Spišská Nová Ves je podľa Barbory nádherné slovenské mesto, ktoré miluje a svoj čas najradšej trávi v našom parku. A o čom sníva 17-ročná finalistka s číslom 4? „Mojím snom v živote je hlavne žiť v zdraví a šťastí a prinášať ľuďom radosť. Neviem ešte presne, čomu sa chcem v živote venovať, ale rada by som skúsila manažment. Aj keď priznávam, že ma veľmi láka herectvo.“

Finálový večer čaká dievčatá už o pár dní. V piatok bude známe meno najkrajšej Spišiačky. Zaujímalo nás preto, či je Barbora pripravená stať sa tou naj. „ Ak by sa mi podarilo stať sa najkrajšou Spišiačkou, určite by ma to potešilo a výhru by som venovala svojím rodičom,“ uzavrela krásna Novovešťanka.

Barboru Novotnú si môžete pozrieť aj na fotkách v našej galérii.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

OBRAZOM: Finalistka Miss Spiša  Barbora Novotná
12
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie