Novoveskí hokejisti sa stretli s Dubnicou: Naši chlapci sa napokon radovali z víťazstva

V treťom kole 1. hokejovej ligy vycestovali naši hokejisti za svojimi súpermi do Dubnice. O víťazovi sa opäť rozhodlo až v predĺžení.

Ilustračný obrázok k článku Novoveskí hokejisti sa stretli s  Dubnicou: Naši chlapci sa napokon radovali z víťazstva

Prvá hokejová liga mala v stredu na programe zápasy 3. kola. Spišská Nová Ves si zmerala svoje sily s MHK Dubnica na súperovom ľade, kde sa nám v predĺžení podarilo zdolať súpera. Spišiaci prvé dve tretiny mali síce navrch, ale v tretej tretine súperi vyrovnali a tak zápas v riadnom hracom čase skončil remízou.

Nakoniec sme ale v predĺžení skórovali, čím sme sa po tretinách (1:2, 1:2, 2:0 – 0:1) mohli tešiť z ďalšieho víťazstva. Ďalší zápas nás čaká už tento piatok a to proti Topoľčanom na domácom ľade.

MHK Dubnica – HK Spišská Nová Ves 4:5 pp

Góly: 1., 55. Macek, 35. Hegyi, 54. Ďuriš – 1., 38. Nagy, 2. Soveľ, 24. Findura, 63. Macko.

Sledujte nás aj na našom Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.